Darmowe rozszerzenie do V Rising już w maju

Darmowe rozszerzenie do V Rising już w maju

Pomimo długiego czasu spędzonego we wczesnym dostępie, deweloper Stunlock Studios kontynuuje dodawanie zawartości do swojej gry survivalowej z otwartym światem. W V Rising wcielamy się w rolę wampira, który został pozbawiony wszystkiego po stuleciach głębokiego snu. Budzisz się w osłabionym stanie i odkrywasz, że świat bardzo się zmienił. Wszystkie twoje rzeczy zniknęły i musisz ciężko pracować, aby odbudować swój zamek i domagać się dominacji nad ziemią rządzoną teraz przez ludzi i Święty Zakon, który gardzi i poluje na twój rodzaj. V Rising oferuje ekscytującą mechanikę przetrwania i ARPG, która pozwala zbierać zasoby, budować i wytwarzać wszystko, czego potrzebujesz, a nawet odblokowywać nowe wampiryczne moce, aby podejmować coraz trudniejsze wyzwania podczas eksploracji wrogiego otwartego świata.

V Rising stał się hitem wkrótce po wejściu do wczesnego dostępu na Steam i od tego czasu otrzymał wiele ulepszeń. Gra zostanie rozszerzona o nowe rozszerzenie, do którego wszyscy gracze będą mogli uzyskać bezpłatny dostęp za kilka tygodni. Zwiastun Secrets of Gloomrot można obejrzeć poniżej.

 

 

Nowe źródło przygód

Secrets of Gloomrot doda nowy biom z dwoma nowymi obszarami i skupi się na postępie naukowym w sposób inspirowany Frankensteinem. Doda wiele nowych opcji rzemieślniczych, które pozwolą ci wzmocnić swojego wampira nowym sprzętem i bronią. Wprowadzi również nową szkołę zaklęć: burzę, która pozwoli ci manipulować elektrycznością. Oprócz tych dodatków, Secrets of Gloomrot będzie zawierać nowych bossów i mnóstwo modyfikacji systemów gry, w tym budowania, podróżowania, dostosowywania i nie tylko.

Dzięki temu rozszerzeniu V Rising stanie się znacznie większym doświadczeniem, zapewniając wiele nowych sposobów rozwijania postaci, budowania wampirycznego królestwa i terroryzowania słabych ludzi, którzy ośmielą się ci przeciwstawić.

Secrets of Gloomrot ukaże się 17 maja na PC. Możesz skorzystać z naszej porównywarki, aby uzyskać klucz Steam V Rising w najlepszej cenie, jeśli jeszcze nie odkryłeś jednej z najlepszych gier survivalowych 2022 roku.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

44.65zł
V Rising
V Rising
Zanurz się w zniszczonym przez wojnę uniwersum Warhammer 40,000: Rogue Trader! Porównaj ceny, odkryj świetne oferty na tę epicką grę i zanurz się w galaktyce intensywnych bitew i strategicznych podbojów.
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare