V Rising przygotowuje się do wersji 1.1

V Rising przygotowuje się do wersji 1.1

Po długim czasie spędzonym we wczesnym dostępie, gra V Rising została wreszcie wydana na PC i PlayStation 5 kilka tygodni temu i odniosła spory sukces. Ten tytuł o przetrwaniu wampirów łączy w sobie mechanikę ARPG i budowania, umożliwiając eksplorację świata Vardoran jako nieumarły, który obudził się ze snu i odkrył, że jego dom został przejęty przez ludzi. Gra oferuje możliwość wspięcia się na szczyt łańcucha pokarmowego, aby stać się drapieżnikiem, odblokowując niesamowite wampiryczne moce i budując własny zamek. Ekscytujące akcje PvP, wiele opcji trudności, a nawet crossover z serią Castlevania to tylko wierzchołek góry lodowej w grze, która przyciągnęła sporą liczbę graczy, pozycjonując V Rising wśród najlepszych gier na Steam.

 

 

Doświadczenia poboczne

Gra została wydana z aktualizacją 1.0, która dodała mnóstwo nowości i zmian do wersji startowej. Teraz, gdy oficjalna premiera gry została zakończona, a gracze cieszą się nią, nadszedł czas, aby deweloper Stunlock Studios pomyślał o przyszłości. Jak ujawniono w publikacji na oficjalnym blogu studia, deweloperzy zamierzają zbierać opinie od graczy w celu rozważenia przyszłych działań. Nie planują jednak spieszyć się z aktualizacją 1.1 i postanowili nadal zapewniać jak najlepsze wrażenia tym, którzy już eksplorują Vardoran.

"Po krótkiej przerwie wyłonimy się ponownie ze świeżymi umysłami, gotowi ponownie rozwinąć skrzydła i wzbić się w przyszłość, którą będzie V Rising 1.1. Rozmiar i zawartość tej łatki nie zostały jeszcze ustalone, ale wyobrażamy ją sobie jako poboczny rozdział w wampirzej podróży, oferujący nowe doświadczenia do odkrycia, a nie gruntowny remont. Mamy już kilka ekscytujących wczesnych pomysłów, a nawet kilka koncepcji... ciekawie wyglądających istot".

Z taką perspektywą fani V Rising powinni spodziewać się w przyszłości interesujących dodatków, które sprawią, że będą wracać do swojej ulubionej gry. Niezależnie od tego, czy pojawią się one w postaci nowych mechanik rozgrywki, bossów czy regionów do eksploracji, jest całkiem pewne, że Stunlock Studios ma ambitne plany dotyczące swojej gry. Oczywiście, jeśli jeszcze nie odkryłeś jednej z najlepszych gier survivalowych o tematyce wampirów, nasza porównywarka może z łatwością dostarczyć ci najtańsze klucze cyfrowe do V Rising, dzięki czemu będziesz mógł zanurzyć się w epicką przygodę już dziś.

66.71zł
V Rising
V Rising
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare