V Rising eksploduje na Steamie po premierze

V Rising eksploduje na Steamie po premierze

Gra V Rising jest dostępna we wczesnym dostępie od dłuższego czasu i w tym czasie bardzo się zmieniła. Wszystko jest teraz bardziej dopracowane i jest o wiele więcej opcji dostosowywania postaci, wrogów, broni, zaklęć i ekscytujących funkcji w grze. Jakość doświadczenia znacznie wzrosła ku radości fanów, którzy od samego początku wspierali survivalowy otwarty świat od Stunlock Games, i zostali nagrodzeni mnóstwem nowości wraz z wydaniem ostatecznej wersji 1.0 V Rising kilka dni temu. Zgodnie z oczekiwaniami, przyniosło to również mnóstwo nowej krwi do krainy rządzonej przez samego Drakulę.

Rosnąca fala ciemności

W V Rising wcielamy się w wampira próbującego odzyskać swoją starożytną ojczyznę z rąk Świętego Zakonu, który pokonał naszych krewnych wieki temu i ostatecznie obalić Księcia Ciemności, który rządzi tymi ziemiami z cienia. Premiera finalnej wersji gry na PC wzbudziła ogromne zainteresowanie wśród fanów gatunku, a liczba jednoczesnych graczy w grze przekroczyła 70 000 wkrótce po tym. Chociaż liczba ta jest niższa niż ta osiągnięta przez grę, gdy weszła do Early Access, jest znacznie lepsza od średniej liczby graczy, którą V Rising gromadził w ostatnim czasie. Pokazuje to, że istniała duża społeczność, która czekała, aby cieszyć się grą w całej jej chwale, która spieszyła się, aby odkryć wszystko, co ma do zaoferowania w obecnej formie.

 

 

Stunlock Studios będzie kontynuować ulepszanie gry w nadchodzących miesiącach, ale kolejnym dużym krokiem naprzód dla studia jest przyszłe wydanie wersji V Rising na konsole PlayStation 5. Zostało to już potwierdzone, ale nie ma jeszcze daty premiery takiej wersji. Prawdopodobnie jednak pojawi się ona jeszcze w tym roku. Tymczasem pecetowa wersja gry powinna wystarczyć tym, którzy chcą wyruszyć na ekscytujące krwawe łowy w świecie zdominowanym przez ludzi. Jeśli nie odkryłeś gry w wersji Early Access, możesz skorzystać z naszej porównywarki, aby kupić tani cdkey na Steam V Rising. Dostępnych jest również kilka pakietów kosmetycznych do gry, w tym V Rising - Legacy of Castlevania Premium Pack, który zawiera zawartość inspirowaną kultową serią od Konami.

85.52zł
V Rising
V Rising
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare