V Rising w wersji 1.0 prezentuje zwiastun premierowy

V Rising w wersji 1.0 prezentuje zwiastun premierowy

V Rising to survivalowa gra akcji, w której gracz wciela się w postać wampira, który przebudził się z długiego snu, by ujrzeć okoliczne ziemie zajęte przez ludzi. Gra oferuje ekscytującą, pełną akcji mechanikę przetrwania w unikalnym doświadczeniu, które przyciągnęło uwagę wielu fanów podczas długiego czasu spędzonego we wczesnym dostępie. Deweloper Stunlock Studios ma zamiar wydać wersję 1.0 gry, która będzie oznaczać jej oficjalną premierę. V Rising przekształciło się w pełnoprawną grę survivalową, a jej ostateczna wersja pojawi się z mnóstwem dodatkowej zawartości i nowych funkcji, które nie były obecne, gdy była ona po raz pierwszy dostępna na rynku gier.

Oficjalny zwiastun premierowy V Rising 1.0 jest już dostępny i pozwala rzucić okiem na ekscytującą mechanikę gry i stylizowaną grafikę.

 

 

Rozpoczyna się polowanie

Premiera V Rising w wersji 1.0 zaplanowana jest na 8 maja, a grze towarzyszyć będzie kilka nowości. Rozszerzenie Secrets of Gloomrot to darmowy dodatek, który będzie zawierał kilka nowych obszarów, mnóstwo nowych receptur rzemieślniczych i zupełnie nową szkołę zaklęć, która pozwoli ci zdominować moce burzy. Ponadto w crossoverze z mityczną serią Castlevania pojawi się Simon Belmont, legendarny łowca wampirów, a także nowe bronie, przedmioty kosmetyczne i inne nowości.

V Rising jest gotowe na spektakularną premierę, która z pewnością potwierdzi, że jest to bardzo popularny wybór dla tych, którzy szukają ekscytującego doświadczenia przetrwania osadzonego w mrocznym świecie. Gra odniosła wielki sukces, gdy została wydana we wczesnym dostępie, a jej ostateczna wersja przyniesie więcej treści niż kiedykolwiek, co czyni ją idealną dla tych, którzy mieli wątpliwości co do niej w przeszłości. Skorzystaj z naszej porównywarki, aby zamówić V Rising na PC w przedsprzedaży, jeśli chcesz zanurzyć się w tej ekscytującej przygodzie i zostać potężnym wampirem.

87.89zł
V Rising
V Rising
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare