Instant Gaming EU
 
 

Ubisoft szczegółowo opisuje zawartość nowego sezonu w Rainbow Six Siege

Ubisoft szczegółowo opisuje zawartość nowego sezonu w Rainbow Six Siege

Zbliża się drugi sezon Roku 5. Rainbow Six Siege. Jak już wiesz, jeśli grasz w kompetetywną strzelankę Ubisoft, każdy rok jest podzielony na kilka sezonów, a każdy z nich zawiera kilka nowych operatorów dla graczy i kilka innych dodatków. Każdy z nowych operatorów korzysta z określonej broni lub gadżetu, który oferuje graczowi nowe możliwości taktyczne. Postacie w Rainbow Six Siege specjalizują się w ataku lub obronie, a to zależy od rodzaju sprzętu używanego w walce. Ubisoft ujawnił dwóch nowych operatorów, którzy zostaną wprowadzeni w tym sezonie, czyli Operacja Steel Weave.

 

 

Håvard Haugland jest norweskim napastnikiem. Jego imię jest trudne do wymówienia, więc jego koledzy z drużyny nazywają go Ace. Jest ratownikiem specjalizującym się w ratowaniu, który wskakuje do walki wyposażony w urządzenie wybuchowe zwane S.E.L.M.A. To urządzenie można rzucić i rozkłada cztery wybuchowe ramiona, które niszczą kruche powierzchnie. Jeśli jest wystarczająco dużo miejsca, aby się rozwinąć, może wybuchnąć nawet trzykrotnie, otwierając spory otwór w każdej tłuczonej ścianie. S.E.L.M.A. niszczy także każdy gadżet obronny, który jest w pobliżu.

Melusi to były członek Południowoafrykańskich Sił Obrony Narodowej, który używa gadżetu Banshee do wykrywania i zakłócania atakujących wrogów. Po wdrożeniu Banshee wyda głośny dźwięk, gdy wróg jest blisko. Puls dźwiękowy jest wystarczająco silny, aby zdezorientować pobliskich przeciwników i na chwilę ich spowolnić, dając Ci przewagę w walce.

Operacja Steel Weave wprowadza również szereg zmian w balansie i nowy dodatkowy gadżet dla obrońców. Alarm zbliżeniowy to urządzenie, które można rozmieścić na polu poprzez przyklejenie go do dowolnej powierzchni. Zostanie automatycznie wyzwolony przez każdego atakującego, który się do niego zbliży, i na pewno zastąpi wiele innych gadżetów jako formę gromadzenia danych wywiadowczych podczas meczów. W rzeczywistości kilku operatorów zobaczy przetasowane gadżety drugorzędne i będzie teraz używać alarmów zbliżeniowych.

 

 

Nowa mapa będzie ostatnim dodatkiem do Rainbow Six Siege w tym sezonie. Nie jest całkiem nowa, ponieważ jest to reimagination mapy House, która była jedną z map zawartych w podstawowej grze, gdy została wydana, ale przeszła wiele zmian, które zaoferują wiele nowych opcji taktycznych dla obrońców i atakujących.

Jeśli chcesz wypróbować wszystkie te nowości, zanim zostaną one wdrożone w Rainbow Six Siege, są one dostępne na serwerze testowym od dziś. Pamiętaj, że jeśli posiadasz Rainbow Six Siege Year 5 Pass będziesz miał dostęp do tych zmian na normalnych serwerach tydzień wcześniej.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare