Odkryj możliwości Sama Fishera w Rainbow Six Siege

Odkryj możliwości Sama Fishera w Rainbow Six Siege

Rainbow Six Siege to tylko jedna z tych gier, w których współpraca Toma Clancy'ego była nieoceniona dla Ubisoft. Jego powieści posłużyły jako inspiracja do stworzenia kilku licencji na gry wideo, a nawet kilku pamiętnych postaci. Tak jest w przypadku Sama Fishera, bohatera serii Splinter Cell i agenta NSA, który przez lata stał się ulubieńcem fanów. Pierwotnie, Rainbow Six Siege to całkowicie niezależne serie, ale teraz gracze będą mieli możliwość zagrania jako Sam Fisher jako operator w Rainbow Six Siege. Fisher dołączy do Team Rainbow jako "Zero" i będzie wyposażony w kilka ikonicznych broni, które można zobaczyć w akcji w nowym filmie niedawno opublikowanym przez Ubisoft, który pokazuje weterana w akcji.

Sam Fisher jest atakującym wyposażonym w średnią zbroję, a jego główną bronią jest karabin szturmowy SC3000K. Posiada on również pistolet maszynowy MP7 oraz wyrzutnię, z której można umieszczać kamery w strategicznych miejscach. Nie tylko można ich używać do szpiegowania ruchów przeciwnika, ale również kamery te mogą strzelać wiązką laserową, która może zostać wykorzystana do zniszczenia innych urządzeń lub nawet do wyrządzenia obrażeń innym graczom, stając się bardzo ważnym atutem w operacjach ofensywnych. Ale Sam Fisher nie jest jedyną rzeczą, którą Operation shadow Legacy przynosi do Rainbow Six Siege, a gracze zobaczą również wiele nowych rozgrywek, które znacznie zmienią sposób, w jaki grają.

 

 

Oczywiście, niedawne pojawienie się Sama Fishera w kilku grach Tom Clancy's tylko dodaje paliwa plotkom o nowej grze Splinter Cell. Nie ma oficjalnego potwierdzenia, że taka gra jest rozwijana, ale niedawno usłyszeliśmy głos włoskiego aktora Sama Fishera, który powiedział, że zobaczymy nową odsłonę serii Splinter Cell w 2021 roku. Do tego czasu wszyscy fani będą mogli grać jako Sam Fisher w Rainbow Six Siege kiedy Operation Shadow Legacy będzie wydana.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Are you prepared to step onto the pitch in EA Sports FC 24, where victory is just a goal away and the thrill of the game knows no bounds? Get ready for the ultimate football experience. Are you up for the challenge?
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare