Kinguin advent rest
 
 

Rainbow Six Siege wystartuje na konsolach nowej generacji

Rainbow Six Siege wystartuje na konsolach nowej generacji

Wczorajszy Ubisoft Forward był źródłem wielu wiadomości o nadchodzących grach francuskiej firmy, ale tym razem nasze zainteresowanie wzbudziło ogłoszenie gry Rainbow Six Siege na konsolach nowej generacji. Chociaż jest to coś, co staje się dość powszechne w najpopularniejszych franczyzowych grach wideo, nie było oficjalnego potwierdzenia, że dzieje się to w przypadku kompetytywnego first-person shootera. Rainbow Six Siege jest dość istotną grą również w świecie esportu, z wieloma zawodami na całym świecie i wielu graczy martwiło się o to, co stanie się w grze, gdy nowe konsole będą dostępne.

Ubisoft zdecydował się położyć kres spekulacjom i potwierdził, że Rainbow Six Siege rzeczywiście pojawi się na PlayStation 5 i Xbox Series X z rozdzielczością 4k przy 120 klatkach na sekundę i skalowaniem renderingu, ale także ujawnił bardzo miłą niespodziankę. Wszyscy posiadacze gry na PlayStation 4 lub Xbox One otrzymają upgrade do odpowiedniej wersji następnej generacji za darmo. Będziesz mógł kontynuować swój rozwój także w Rainbow Six Siege, a między każdą rodziną systemów będzie istniał crossplay. Tak więc gracze PS4 i PS5 będą mogli grać razem, podobnie jak gracze Xbox One i Xbox Series X.

 

 

Pozostaje tylko pytanie, czy różne możliwości każdej z konsol będą miały jakiś wpływ na wydajność graczy podczas gry w Rainbow Six Siege. Chociaż są osoby, które nie będą się tym przejmować, to oczywiste jest, że każdy szczegół liczy się w zawodach essportowych, więc prawdopodobnie będą one nadal kategoryzowane według platform.

To świetna wiadomość dla tych, którzy uwielbiają grać w Rainbow Six Siege na konsoli, a także dla wszystkich, którzy planują to zrobić, ponieważ mogą kupić grę na PlayStation 4 lub Xbox One w najlepszej cenie w naszej porównywarce, a następnie otrzymać darmowe uaktualnienie, gdy nabędą nową konsolę.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Embark on the thrilling journey of Red Dead Redemption 2, where bravery and cunning lead through wild lands. Ready to defy the laws of the Wild West? Saddle up for an adventure filled with danger and redemption!
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare