Rainbow Six Siege wystartuje na konsolach nowej generacji

Rainbow Six Siege wystartuje na konsolach nowej generacji

Wczorajszy Ubisoft Forward był źródłem wielu wiadomości o nadchodzących grach francuskiej firmy, ale tym razem nasze zainteresowanie wzbudziło ogłoszenie gry Rainbow Six Siege na konsolach nowej generacji. Chociaż jest to coś, co staje się dość powszechne w najpopularniejszych franczyzowych grach wideo, nie było oficjalnego potwierdzenia, że dzieje się to w przypadku kompetytywnego first-person shootera. Rainbow Six Siege jest dość istotną grą również w świecie esportu, z wieloma zawodami na całym świecie i wielu graczy martwiło się o to, co stanie się w grze, gdy nowe konsole będą dostępne.

Ubisoft zdecydował się położyć kres spekulacjom i potwierdził, że Rainbow Six Siege rzeczywiście pojawi się na PlayStation 5 i Xbox Series X z rozdzielczością 4k przy 120 klatkach na sekundę i skalowaniem renderingu, ale także ujawnił bardzo miłą niespodziankę. Wszyscy posiadacze gry na PlayStation 4 lub Xbox One otrzymają upgrade do odpowiedniej wersji następnej generacji za darmo. Będziesz mógł kontynuować swój rozwój także w Rainbow Six Siege, a między każdą rodziną systemów będzie istniał crossplay. Tak więc gracze PS4 i PS5 będą mogli grać razem, podobnie jak gracze Xbox One i Xbox Series X.

 

 

Pozostaje tylko pytanie, czy różne możliwości każdej z konsol będą miały jakiś wpływ na wydajność graczy podczas gry w Rainbow Six Siege. Chociaż są osoby, które nie będą się tym przejmować, to oczywiste jest, że każdy szczegół liczy się w zawodach essportowych, więc prawdopodobnie będą one nadal kategoryzowane według platform.

To świetna wiadomość dla tych, którzy uwielbiają grać w Rainbow Six Siege na konsoli, a także dla wszystkich, którzy planują to zrobić, ponieważ mogą kupić grę na PlayStation 4 lub Xbox One w najlepszej cenie w naszej porównywarce, a następnie otrzymać darmowe uaktualnienie, gdy nabędą nową konsolę.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare