Instant Gaming EU
 
 

Rainbow Six Siege: Operation Crimson Heist jest dostępny

Rainbow Six Siege: Operation Crimson Heist jest dostępny

Zostało to ujawnione w zeszłym miesiącu poprzez krótki teaser, po którym nastąpił pełniejszy live-stream na Twitchu, Crimson Heist to nazwa nowej operacji i nowego sezonu Rainbow Six Siege. Gra wchodzi już w swój szósty rok w 2021 roku, ale nie zestarzała się ani trochę, a Ubisoft ciągle dodaje nowe treści, w tym pierwszy sezon tego roku. Jest on testowany już od kilku tygodni, ale Operation Crimson Heist ląduje dziś na PC (godz. 14:00), Xbox One i Xbox Series X/S (godz. 15:00), a na koniec na Playstation 4 i Playstation 5 (godz. 16:00).

Nowy sezon Rainbow Six Siege przynosi oczywiście nowego agenta. Tym razem jest to Flores, napastnik pochodzący prosto z Argentyny, który ma niejedną sztuczkę w rękawie. Jest on wyposażony w ładunek RCE-Ratero, czyli drona, którym można sterować zdalnie, aby zbliżyć się jak najbardziej do wrogów, a następnie eksplodować. W szczególności pozwala on na zniszczenie wszystkich gadżetów i zniszczalnych ścian w określonym obwodzie, więc jest świetnym sprzymierzeńcem w walce.

 

 

Flores nie jest jednak jedynym dodatkiem do gry Rainbow Six Siege, który pojawia się w Operation Crimson Heist. Mapa The Border została zmodyfikowana, aby zapewnić nowe wrażenia:

The Border została przerobiona, aby poprawić rozgrywkę i jakość. 1F Bathroom została rozbudowana, aby zapewnić miękką ścianę między miejscami podłożenia bomby 1F Bathroom i 1F Tellers, a miejsce podłożenia bomby 2F Archives zostało przedłużone do 2F Offices. Ponadto, wewnętrzny balkon łączy teraz wschodnie schody z pomieszczeniem 2F Break Room, a nowe zewnętrzne schody prowadzą na balkon 2F Archives.

Oprócz tego dostępna jest nowa broń drugorzędna - Gonne-6, a w Rainbow Six Siege wprowadzono inne ulepszenia i zmiany, takie jak przebudowa kategorii Novice. Całą zawartość Sezonu Crimson Heist można sprawdzić na oficjalnej stronie gry.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare