Kinguin october campaign COM + BG
 
 

Apocalypse to nowe wydarzenie w Rainbow Six Siege

Apocalypse to nowe wydarzenie w Rainbow Six Siege
NEWS5 maj 2021, 15:00

Wydarzenia sezonowe to miły sposób na zachowanie świeżości w grach wideo, a jeśli chodzi o strzelanki, zawsze dobrze jest wprowadzić odrobinę urozmaicenia w postaci nowych map lub trybów rozgrywki, które zmieniają rutynę graczy, nawet jeśli tylko na określony czas. Rainbow Six Siege nie ma nic do udowodnienia swoim graczom, ponieważ jest to jedna z najpopularniejszych konkurencyjnych strzelanek pierwszoosobowych obecnie dostępnych, ale Ubisoft zamierza ją nieco urozmaicić dzięki nowemu wydarzeniu sezonowemu, w którym będziesz ratować świat w bardzo nietypowy sposób.

Apocalypse to nowe wydarzenie w Tom Clancy's Rainbow Six Siege, w którym gracze będą ostatnią nadzieją dla ludzkości. Sto lat temu, awaria elektrowni atomowej spowodowała zanik społeczeństwa ludzkiego, jakie znamy, a większość planety jest teraz jałowym pustkowiem. Ci, którzy przeżyli, połączyli się w klany, a dwa z nich walczą o kontrolę nad ostatnią rośliną na Ziemi, skarbem, który skrywa sekret odrodzenia życia na planecie. W wydarzeniu wezmą udział dwie drużyny po czterech graczy w nowej wersji mapy Outback. Obrońcy muszą chronić pojemnik z rośliną do czasu, aż upłynie czas i będą mogli przemieszczać go po mapie. Atakujący będą musieli przejąć kontrolę nad kontenerem, a aby pomóc im w tym zadaniu, będą mogli skanować każde pomieszczenie, aby dowiedzieć się, czy w środku znajduje się obrońca.

 

 

Jak to zwykle bywa z wydarzeniami w Tom Clancy's Rainbow Six Siege, Apocalypse służy również jako pretekst do wprowadzenia do gry nowych przedmiotów kosmetycznych. Paczkę z kilkoma z nich otrzymasz, jeśli zalogujesz się podczas wydarzenia, a inne będzie można zdobyć za kredyty R6 i renomę w grze. Wśród nich znajdziecie spersonalizowane nakrycia głowy, mundury i skórki do broni. Apocalypse jest już dostępne w Rainbow Six Siege i potrwa do 18 maja 2021 roku.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare