Kinguin october campaign COM + BG
 
 

Kup Tom Clancy's Rainbow Six Extraction

Utwórz powiadomienie cenowe dla Tom Clancy's Rainbow Six Extraction

Najlepsi sprzedawcy Najlepszy sprzedawca DLCompare

Tom Clancy's Rainbow Six Extraction jest nową grą we franczyzie Tom Clancy's Rainbow Six, która rozgrywa się kilka lat w przyszłość serii Rainbow Six i jest opisywana przez Ubisoft jako strategia przetrwania dla trzech graczy. Po uwolnieniu nieznanego pasożyta z kosmosu nasi Tęczowi Operatorzy muszą wpaść do stref kwarantanny, aby zmierzyć się z mutującym zagrożeniem, które zaraża ludzi jakąś chorobą zmieniającą ciało. Zamiast iść drogą PvP, podobnie jak jej poprzedniczka Rainbow Six Siege, gracze mogą przygotować się do rozpoczęcia napiętych, chaotycznych i całkowicie nieprzewidywalnych misji, ponieważ ryzykują wszystko swoją drużyną za każdym razem, gdy wejdą do strefy kwarantanny.Tom Clancy's Rainbow Six Extraction zawiera zupełnie nową kampanię kooperacyjną, choć nie wiemy jeszcze, ile będzie miała misji. Gracze powinni wkroczyć do stref kwarantanny w całym kraju i zastosować akcję taktyczną, z której znana jest seria, aby usunąć zainfekowanych. Operatorzy z Rainbow Six Siege, tacy jak Vigil i Ela będą również w Tom Clancy's Rainbow Six Extraction aby zmierzyć się z tym nowym kosmicznym zagrożeniem, a strzelanie i walka powinny być bardzo podobne do tych z Rainbow Six Siege, chociaż nie będziesz musiał być graczem Siege, aby odebrać Quarantine. Wirus ten tworzy wrogów, które są bardziej śmiercionośni i wymagający niż kiedykolwiek wcześniej. Tęczowi Operatorzy zmierzą się z zupełnie nową rasą zmutowanych obcych pasożytów infekujących ludzi i ich otoczenie.

Czytaj więcej

Najlepsze ceny dla Rainbow Six Extraction

Komentarze na Tom Clancy's Rainbow Six Extraction

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

m0ЯĐrΕĐ
m0ЯĐrΕĐ
27 lut 2022, 14:12nadlcompare.fr
Ce jeux n'a pas l'air folichon
Ta gra nie wygląda dobrze
618653e4f2430@motortrooper
618653e4f2430@motortrooper
23 sty 2022, 17:23nadlcompare.fr
Une pépite. Juste impatient des prochaines MAJ.
Samorodek. Po prostu czekam na kolejne aktualizacje.
Noone
Noone
23 sty 2022, 15:25nadlcompare.fr
Un peu répétitif à la longue mais vraiment, sympas pour y passer son temps dessus !
Trochę powtarzalne na dłuższą metę, ale naprawdę, miło spędzić nad tym czas!
noburain
noburain
22 sty 2022, 07:32nadlcompare.fr
Mon avis après une paire d'heures sur extraction, je suis plutôt agréablement surpris, moi qui n'en attendais pas grand-chose. Graphiquement le jeu est beau, niveau gameplay c'est du siège, il vaut mieux y aller discrètement plutôt que de faire le bourrin mais les deux sont possibles à vous de voir. L'idée que la vie de nos personnages ne se reconstitue pas en partie rend la chose encore plus challenge et nous oblige à jouer avec plusieurs personnages.
Moja opinia po kilku godzinach na wydobyciu, jestem raczej mile zaskoczony, nie spodziewałem się wiele. Graficznie gra jest piękna, gameplayowo to oblężenie, lepiej iść po cichu niż grać ostro, ale jedno i drugie jest możliwe, wszystko zależy od Ciebie. Pomysł, że życie naszych bohaterów nie jest częściowo zregenerowane, stanowi jeszcze większe wyzwanie i zmusza nas do grania kilkoma postaciami.
DilithaRansara
DilithaRansara
22 sty 2022, 05:14nadlcompare.com
Played about 4 hours with friends so far... First couple hours it felt clunky and unwieldy with my 'aliens fireteam' style approach falling flat on its face losing operators left and right right at the end of a goal all the way to hour 4 up till 1am with my skills honed in and stealth gameplay strategys sequenced in. Its great.
Grałem około 4 godzin z przyjaciółmi do tej pory ... Pierwsze kilka godzin to czuł clunky i nieporęczne z moim "cudzoziemców fireteam" podejście stylu spada płasko na jego twarzy utraty operatorów lewo i prawo prawo na końcu celu aż do godziny 4 do 1 rano z moich umiejętności szlifowane w i stealth gameplay strategie sekwencjonowane w. To jest świetne.
Luiser
Luiser
21 sty 2022, 13:30nadlcompare.es
Despues de verlo durante 1 semana en twitch, me parece uno de los mejores juegos, a nivel grafico luce maravilloso, jugabilidad muy buena, se echa de menos ciertas cosillas, pero aun asi es un maravilloso juego.
Po oglądaniu jej przez 1 tydzień na twitchu, uważam, że jest to jedna z najlepszych gier, grafika wygląda cudownie, gameplay bardzo dobry, brakuje jej kilku rzeczy, ale i tak jest to wspaniała gra.
DilithaRansara
DilithaRansara
21 sty 2022, 03:53nadlcompare.com
Extraction is an above average experience. The gunplay is top notch – expected when it’s pulled directly from Siege – and overall is fun, if a bit shallow. While I can’t speak to its long term lifespan, I can still recommend that you jump in and give it a whirl.
Extraction to ponadprzeciętne doświadczenie. Rozgrywka jest na najwyższym poziomie - czego można się było spodziewać, kiedy gra została zaczerpnięta bezpośrednio z Siege - i ogólnie jest zabawna, choć nieco płytka. Chociaż nie mogę się wypowiedzieć na temat jej długoterminowej żywotności, mogę polecić ci, abyś wskoczył do gry i dał jej szansę.
Gamer2021
Gamer2021
18 sty 2022, 10:02nadlcompare.fr
Sa a l'air cool comme concept il y avait eu un mode comme sa sur Rainbow Six Siege le jeu sera "gratuit" sur le Xbox Game Pass
To brzmi jak fajny pomysł, był tryb jak to na Rainbow Six Siege gra będzie "za darmo" na Xbox Game Pass
BaihuClaw
BaihuClaw
17 sty 2022, 15:08nadlcompare.com
I couldn't finish Rainbow Six. This is probably more difficult. :)
Nie udało mi się ukończyć Rainbow Six. To jest chyba trudniejsze :)
Francisc546
Francisc546
16 sty 2022, 01:32nadlcompare.com
I really liked Rainbow Six Siege but I don't really know about this one don't feel like it adds much from siege
Naprawdę podobało mi się Rainbow Six Siege, ale nie wiem, co o tym sądzić, nie czuję, że dodaje wiele od Siege.
Wyświetl więcej komentarzy
Reward Event Restore your honor in Like a Dragon: Ishin! - 57
 • Informacje techniczne

 • Oficjalna strona : Rainbow Six Extraction
 • Kategorie : Akcja , FPS
 • Edytor : Ubisoft
 • Deweloper : Ubisoft Montreal
 • Tryby : Solo, Co-op
 • Data wydania : 20 sty 2022
 • Wymagania systemowe
  • Minimalne
  • OS : TBC
 • Kategoria wiekowa
 • PEGI 18ESRB AO
 • Aktywuj swój klucz cyfrowy Tom Clancy's Rainbow Six Extraction i pobierz grę na Uplay.
 • Użyj kodu gry Tom Clancy's Rainbow Six Extraction PS4 w Playstation Network
 • Użyj kodu gry Tom Clancy's Rainbow Six Extraction na Xbox One na Xbox Live
 • Użyj klucza cyfrowego w kliencie Epic Games, aby pobrać Tom Clancy's Rainbow Six Extraction.
Dowiedz się więcej
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare