Nie przegap tymczasowego wydarzenia Sugar Fright w Rainbow Six Siege

Nie przegap tymczasowego wydarzenia Sugar Fright w Rainbow Six Siege

Podczas gdy Rainbow Six Siege będzie wkrótce obchodzić piątą rocznicę swojego istnienia, Ubisoft nie wydaje się chcieć porzucić taktycznej strzelanki w najbliższym czasie. Wiemy już, że gra będzie nadal korzystać z nowych treści w kolejnych miesiącach, w roku 6. Dynamika gry będzie nieco inna, ponieważ w każdym sezonie dodawany będzie tylko jeden agent, w porównaniu do dwóch poprzednio, ale także nowa pod względem rozgrywki.

Jednym z ostatnich dużych dodatków obecnego Roku 5 do Rainbow Six Siege jest pojawienie się Sama Fishera jako agenta, co miało miejsce w zeszłym miesiącu w Sezonie 3. Ale inne uroczystości odbywają się właśnie teraz z tymczasową imprezą Halloween o nazwie Sugar Fright.

To Wigilia Wszystkich Świętych. Odsuwając się od horroru pola bitwy, Frost oddaje się nostalgicznej zabawie z przeszłości Halloween: słodyczami. Otoczona zwłokami jej słodkich rozkoszy, nasza bohaterka zasypia, ulegając jej malejącej gorączce cukru.

Ale noc jest ciemna i burzowa, a umysł Frost jest pełen koszmarów o potworach, syropie kukurydzianym i… marionetkach! Teraz sama zmieniła się w wełnianą kreaturę, musi walczyć o swoje życie i uciec z otchłani swego umysłu żywa i nasycona.

 Sugar Fright zaczyna się dzisiaj i trwa do 10 listopada. Będzie on oferował nowy tryb 5v5 PvP, Sweet Hunt, w którym dwa zespoły pięciu graczy rywalizują o zebranie 50 cukierków w dziesięć minut lub mniej. Kiedy gracz zostaje zabity, upuszcza cukierki, które musisz zebrać, aby dodać je do wyniku swojej drużyny. Oczywiście, wiele nagród będzie również dostępnych podczas imprezy Sugar Fright, z nie mniej niż 32 przedmiotami do zebrania. Kilka z nich możesz zdobyć po prostu logując się do gry. Wreszcie, podczas całego okresu trwania eventu Sugar Fright, możesz wziąć udział w różnych wyzwaniach.

Jeśli nigdy wcześniej nie grałeś w Rainbow Six Siege, nie jest na to za późno i możesz dostać grę w najlepszej cenie poprzez naszą porównywarkę.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you join Joel and Ellie as they travel across the United States in an epic adventure in  The Last of Us Part 1 Remake? - 66
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare