Eneba COM
 
 

Nie przegap tymczasowego wydarzenia Sugar Fright w Rainbow Six Siege

Nie przegap tymczasowego wydarzenia Sugar Fright w Rainbow Six Siege

Podczas gdy Rainbow Six Siege będzie wkrótce obchodzić piątą rocznicę swojego istnienia, Ubisoft nie wydaje się chcieć porzucić taktycznej strzelanki w najbliższym czasie. Wiemy już, że gra będzie nadal korzystać z nowych treści w kolejnych miesiącach, w roku 6. Dynamika gry będzie nieco inna, ponieważ w każdym sezonie dodawany będzie tylko jeden agent, w porównaniu do dwóch poprzednio, ale także nowa pod względem rozgrywki.

Jednym z ostatnich dużych dodatków obecnego Roku 5 do Rainbow Six Siege jest pojawienie się Sama Fishera jako agenta, co miało miejsce w zeszłym miesiącu w Sezonie 3. Ale inne uroczystości odbywają się właśnie teraz z tymczasową imprezą Halloween o nazwie Sugar Fright.

To Wigilia Wszystkich Świętych. Odsuwając się od horroru pola bitwy, Frost oddaje się nostalgicznej zabawie z przeszłości Halloween: słodyczami. Otoczona zwłokami jej słodkich rozkoszy, nasza bohaterka zasypia, ulegając jej malejącej gorączce cukru.

Ale noc jest ciemna i burzowa, a umysł Frost jest pełen koszmarów o potworach, syropie kukurydzianym i… marionetkach! Teraz sama zmieniła się w wełnianą kreaturę, musi walczyć o swoje życie i uciec z otchłani swego umysłu żywa i nasycona.

 Sugar Fright zaczyna się dzisiaj i trwa do 10 listopada. Będzie on oferował nowy tryb 5v5 PvP, Sweet Hunt, w którym dwa zespoły pięciu graczy rywalizują o zebranie 50 cukierków w dziesięć minut lub mniej. Kiedy gracz zostaje zabity, upuszcza cukierki, które musisz zebrać, aby dodać je do wyniku swojej drużyny. Oczywiście, wiele nagród będzie również dostępnych podczas imprezy Sugar Fright, z nie mniej niż 32 przedmiotami do zebrania. Kilka z nich możesz zdobyć po prostu logując się do gry. Wreszcie, podczas całego okresu trwania eventu Sugar Fright, możesz wziąć udział w różnych wyzwaniach.

Jeśli nigdy wcześniej nie grałeś w Rainbow Six Siege, nie jest na to za późno i możesz dostać grę w najlepszej cenie poprzez naszą porównywarkę.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare