Eneba COM
 
 

The Elder Scrolls VI będzie gotowe znacznie później niż oczekiwano

The Elder Scrolls VI będzie gotowe znacznie później niż oczekiwano

Jest całkiem jasne, że Bethesda jest w 100% skoncentrowana na tym, aby premiera Starfield była jak najlepszym doświadczeniem. Nadchodząca przygoda wzbudziła duże zainteresowanie i istnieje ogromna społeczność, która czeka, aby dowiedzieć się, czy rzeczywiście będzie to ulepszona wersja Skyrim osadzona w kosmosie. Ale fani nie zapominają o Tamriel, a oczekiwanie na nową odsłonę serii The Elder Scrolls jest zawsze wśród nas.

Chociaż pojawiło się wiele plotek na temat The Elder Scrolls VI, wydaje się, że fani będą musieli jeszcze długo poczekać, aż będą mogli postawić stopę w tym fantastycznym świecie gry, aby przeżyć zupełnie nową epicką przygodę.

Długa podróż przed nami

Oczywiście Microsoft ma teraz wiele do powiedzenia w kwestii wydania The Elder Scrolls VI, gdy jest właścicielem Bethesdy. W ten sam sposób, w jaki Starfield nagle stał się ekskluzywny dla PC i konsol Xbox, każda nowa gra TESO prawdopodobnie podąży tą ścieżką. Szef Xbox Phil Spencer mówił o The Elder Scrolls VI, gdy został zapytany o tę grę podczas sprawy sądowej między Federalną Komisją Handlu (FTC) a Microsoftem. Według doniesień dziennikarzy śledzących sprawę, Spencer stwierdził, co następuje:

"To jest tak odległe, że trudno zrozumieć, jakie będą platformy..." ... "Mówimy o grze, która jest oddalona o ponad pięć lat".

Chociaż to stwierdzenie z pewnością wydaje się być torpedą wymierzoną bezpośrednio w nadzieje wszystkich fanów na zagranie w grę w najbliższym czasie, przynajmniej potwierdza, że Bethesda nie porzuci serii pod okiem Microsoftu.

Na szczęście jest więcej opcji dla tych, którzy chcą przeżyć ekscytujące doświadczenie w Tamriel. The Elder Scrolls Online wciąż ma się dobrze z mnóstwem zawartości do odkrycia, a jego nowe rozszerzenie, The Elder Scrolls: Necrom, dodaje do gry nową klasę oraz wiele innych nowości. Jeśli jeszcze nie odkryłeś głównej serii, The Elder Scrolls V: Skyrim nadal jest jedną z najlepszych gier fabularnych wszechczasów i powinieneś pobrać kod Skyrim z naszej porównywarki, jeśli gra nie znajduje się jeszcze w twojej bibliotece.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare