The Elder Scrolls VI nie pojawi się na PlayStation

The Elder Scrolls VI nie pojawi się na PlayStation

Było jasne, że zakup Bethesdy przez Microsoft będzie miał swoje reperkusje. Widzieliśmy to już w przypadku gry Starfield, która nie jest dostępna na konsolach Sony. Możliwość wykorzystania dużych gier jako dźwigni do przyciągnięcia większej liczby graczy do konsol Xbox poprzez przekształcenie ich w gry na wyłączność jest zbyt dobra, aby ją przepuścić, i rozciąga się na wszystkie popularne serie stworzone przez Bethesda Softworks. The Elder Scrolls VI z pewnością stanie się ogromnym hitem po sukcesie osiągniętym przez The Elder Scrolls V: Skyrim, a Microsoft nie pozwoli, aby ogromna społeczność graczy z niecierpliwością czekała na kolejny tytuł z serii na PlayStation.

Papiery, proszę

Potwierdzenie tych informacji pojawiło się w niektórych dokumentach przedstawionych podczas trwającej sprawy FTC przeciwko Microsoftowi. W dokumentach tych ujawniono dwie ważne rzeczy. Pierwszą z nich jest to, że The Elder Scrolls VI nie pojawi się na konsolach PlayStation. Drugą jest to, że następca Skyrim pojawi się dopiero w 2026 roku lub później.

Wiadomość ta pozostawia fanów serii na razie z The Elder Scrolls Online jako jedynym źródłem nowych przygód w Tamriel, co nie jest złą rzeczą, biorąc pod uwagę, że gra otrzymuje nowe rozszerzenia i DLC każdego roku. Najnowsze z nich, Necrom, dodało zupełnie nową klasę wraz z nowymi przygodami i terytoriami do odkrycia.

 

 

Jeśli jesteś fanem Bethesdy i szukasz innego rodzaju przygody, Starfield jest dla ciebie bardzo dobrą okazją. W końcu "Kosmiczny Skyrim" to ekscytująca przygoda RPG z otwartym światem i ogromnym wszechświatem do odkrycia. Możesz także powrócić do Skyrim, który wciąż jest jednym z najlepszych doświadczeń w gatunku, i cieszyć się jednym z tysięcy modów, aby urozmaicić rozgrywkę.

W każdym razie wszystkie te gry i nie tylko są dostępne w najlepszej cenie dzięki naszej porównywarce. Będziesz musiał jeszcze trochę poczekać, aż znajdziesz najlepsze oferty na cdkeye The Elder Scrolls VI na PC i konsole Xbox.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

  • Oficjalna strona : TES V Skyrim
  • Kategorie : Gry fabularne
  • Edytor : Bethesda Softworks
  • Deweloper : Bethesda Softworks
  • Tryby : Solo
  • Data wydania : 10 listopada 2011
Are you prepared to step onto the pitch in EA Sports FC 24, where victory is just a goal away and the thrill of the game knows no bounds? Get ready for the ultimate football experience. Are you up for the challenge?
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare