You are here
We also support
 
 
 
 

Przedstawiono wymagania systemowe Cyberpunk 2077

Przedstawiono wymagania systemowe Cyberpunk 2077
23 lis 2020, 15:40

CD Projekt Red zająło sporo czasu, zanim Cyberpunk 2077 był gotowy do premiery, mimo że gra poszła na złoto już kilka tygodni temu. Na szczęście wszystkie informacje i spektakularne filmy, które zostały ujawnione na temat gry przyczyniły się do zmniejszenia poziomu rozczarowania i zniechęcenia wielu graczy, którzy niecierpliwie czekali na premierę gry. Wygląda na to, że nie będzie już więcej opóźnień, a Cyberpunk 2077 zostanie ostatecznie wydany 10 grudnia dla PC, Xbox Series X/S, Xbox One, PlayStation 4 i PlayStation 5. Deweloper CD Projekt Red niedawno ujawnił wymagania systemowe do gry na PC, co może być uznane za dowód na zbliżającą się premierę gry. Chociaż niektóre informacje na ten temat zostały ujawnione kilka miesięcy temu, nie zawierały one rozdzielczości. Teraz można sprawdzić każdy szczegół pod kątem niskich i wysokich ustawień na zalecanych i minimalnych konfiguracjach z i bez ray tracingu.

 

 

Zgodnie z oczekiwaniami, wymagania wydają się być dość wysokie, zwłaszcza jeśli chcesz włączyć ray tracing podczas gry w Cyberpunk 2077. Nie jest to zaskoczeniem ze względu na poziom jakości grafiki, który mogliśmy zobaczyć w publikowanych do tej pory filmach i dowodzi to temu, że deweloperzy ciężko pracowali nad tym, aby Cyberpunk 2077 wycisnęło maksymalną wydajność z każdej platformy. Jak zapewne zauważyliście, powyższa tabela nie zawiera specyfikacji ray tracingu dla zupełnie nowych kart AMD, a to dlatego, że funkcja ta nie będzie dla nich obsługiwana podczas premiery. Deweloperzy potwierdzili, że już pracują nad wprowadzeniem tej funkcji jak najszybciej.

Jeśli chcesz zobaczyć, jak wygląda Cyberpunk 2077 z włączoną funkcją ray tracingu, nowy film pokazuje niesamowity poziom szczegółowości, który grafika w grze będzie oferować z włączoną funkcją, zwłaszcza jeśli chodzi o cienie i oświetlenie oraz jak przyczynia się do tego, że świat Cyberpunk 2077 jest bardziej realny.

 

 

  • CptAgnes

    Gry, rośliny i zwierzaki to moje pasje i hobby pielęgnowane na co dzień. Od szczurów, chomików, przez psy i koty. Każdą wolną chwilę spędzam na grach mobilnych, na pc i ps4. Połączenie pracy z jedną z zajawek polecam każdemu ^^

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się ×

Odpowiedz answering the message of

500 Pozostało znaków

Reward event Saints Row
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare