Persona 5 Tactica wprowadza nowego Phantom Thiefa

Persona 5 Tactica wprowadza nowego Phantom Thiefa

Persona jest tak popularna, jak to tylko możliwe, jeśli chodzi o serie RPG w japońskim stylu, a Atlus ciężko pracuje nad utrzymaniem tego stanu rzeczy, wydając nowe gry i treści. Po dostarczeniu większej ilości szczegółów na temat angielskiej wersji Persona 3 Reload, studio deweloperskie skupiło się na innej z nadchodzących odsłon serii. Mowa oczywiście o Persona 5 Tactica, nowej odsłonie serii, która będzie zawierać ekscytujące turowe bitwy taktyczne.

Erina wkracza na scenę

W Persona 5 Tactica, Phantom Thieves wejdą do nowego królestwa, które jest kontrolowane przez grupę wojskową znaną jako Legioniści. Gdy tylko się tam znajdą, zostaną uwięzieni i uratowani przez Erinę, bardzo interesującą dziewczynę, która prowadzi rewolucję przeciwko Legionistom. Phantom Thieves pomogą jej w dążeniu do obalenia złych typów w nowej przygodzie, w której będą walczyć z wszelkiego rodzaju wrogami za pomocą swoich Person.

Możesz po raz pierwszy spojrzeć na moce Eriny w walce w nowym filmie opublikowanym niedawno przez Atlus, w którym pokazuje ona całą swoją moc wraz z przywódcą Phantom Thieves, Jokerem i najsłodszym kotem ulubieńcem fanów, Morganą.

 

 

Persona 5 Tactica będzie jak powiew świeżego powietrza dla serii dzięki taktycznej walce. Gra oferuje wiele opcji łączenia w drużynę trzech postaci, a pozycjonowanie będzie odgrywać znacznie ważniejszą rolę w tego typu grach, otwierając nowe strategie i możliwości rozgrywki.

Jeśli jesteś fanem serii, zamówienia przedpremierowe na Persona 5 Tactica są już otwarte. Oczywiście najlepsze oferty na kody Persona 5 Tactica dostępne są w naszej porównywarce. Gra zadebiutuje 17 listopada 2023 roku na PC, Xbox Series X|S, Xbox One, PlayStation 5, PlayStation 4 i Nintendo Switch.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare