Instant Gaming EU
 
 

Zamówienia przedpremierowe na Persona 5 Tactica są już dostępne

Zamówienia przedpremierowe na Persona 5 Tactica są już dostępne

Phantom Thieves powracają do akcji, ponieważ ATLUS ogłosił światową datę premiery Persona 5 Tactica: 17 listopada 2023 roku. Podobnie jak nadchodzący remake Persona 3 Reload, Persona 5 Tactica będzie dostępna na wiele platform: Xbox Series X|S, Xbox One, PlayStation 5, PlayStation 4, Switch i PC. Nowy zwiastun rozgrywki można obejrzeć tutaj:

 

 

Persona 5 Tactica wyd.

Gra Persona 5 Tactica jest już dostępna w przedsprzedaży; do wyboru jest edycja standardowa i cyfrowa deluxe. Obydwie edycje zawierają kilka bonusów.

Edycja Standardowa zawiera dwie dodatkowe postacie: Orpheusa Picaro i Izanagi Picaro. Edycja Digital Deluxe oferuje jeszcze więcej: dwie wspomniane wcześniej postacie, pakiet broni, pakiet przywołań Picaro i Raoul Persona, a także pakiet wyzwań Repaint Your Heart.

Persona 5 Tactica to gra, w której Phantom Thieves nagle trafiają do dziwnego świata, który znajduje się pod kontrolą opresyjnego reżimu. Aby przetrwać, muszą współpracować z tajemniczą, ale wesołą dziewczyną o imieniu Erina, która chce wywołać rewolucję. Czy te dwie siły wystarczą, by obalić reżim?

Wyciekły dwie postacie z DLC

Persona 5 Tactica została ujawniona poprzez wyciek i wygląda na to, że tradycja ta jest kontynuowana. Midori, które wcześniej ujawniło wyciek Persona 3 Reload, ujawniło oficjalną grafikę dwóch postaci pojawiających się w Repaint Your Heart Challenge Pack: Goro Akechi z Persona 5 i Asumi Yoshizawa z Persona 5 Royal. Sprawdź ich tweeta tutaj:

 


Persona 5 Tactica pojawi się 17 listopada, ale zamówienie przedpremierowe można złożyć już teraz, aby uzyskać dostęp do gratisów. Zdobądź klucz Persona 5 Tactica na Xbox taniej z naszej porównywarki. Możesz również mieć oko na klucz Persona 3 Reload.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare