Instant Gaming EU
 
 

Palworld rozwija się w zadziwiającym tempie

Palworld rozwija się w zadziwiającym tempie

Palworld zawstydza wszystkie tytuły wydane w 2024 roku i ogromną większość gier wydanych w ostatnich latach. Liczba sprzedaży osiągnięta przez multiplayerową grę od Pocketpair jest poza listą przebojów i rośnie w bezprecedensowym tempie. Już ponad 19 milionów graczy stara się przetrwać w świecie gry z pomocą swoich zwierzątkowych kumpli. Obawy związane z możliwym usunięciem gry z powodu działań prawnych ze strony Pokémon nie sprawiają, że gracze w jakikolwiek sposób unikają gry i istnieje wiele wątpliwości, że tak się stanie w dowolnym momencie.

Błyskawiczny wzrost chwały

Po sprzedaniu kilku milionów kopii w ciągu zaledwie kilku dni, Palworld utrzymał zdumiewające tempo wzrostu, które umieściło grę znacznie powyżej jakiejkolwiek konkurencji. Zawartość gry jest szeroko omawiana we wszystkich mediach społecznościowych, a im więcej graczy wie o grze, tym mniej podobieństw ma ona do jakiejkolwiek gry Pokémon. Możliwość zmuszania Palsów do pracy, zjadania ich i traktowania niemal jak niewolników jest dość szokująca dla tych, którzy uważali grę za kopię Pokémonów. Ponadto połączenie mechaniki przetrwania z ekscytującymi bitwami pełnymi akcji i rozległym otwartym światem do eksploracji przyczynia się do dostarczenia wrażeń, które pod względem rozgrywki nie mają absolutnie nic wspólnego z grami Game Freak.

 

 

Palworld jest obecnie całkowicie nie do powstrzymania i nawet błędy, których gracze doświadczają w grze, nie są wystarczające, aby powstrzymać kolejnych przed codziennym dołączaniem. Deweloper Pocketpair stale wydaje aktualizacje i naprawia niektóre z nich, co jest czymś zupełnie normalnym dla gry, która wciąż znajduje się w fazie wczesnego dostępu.

Przyszłość Palworld, znanego również jako "Pokémon z bronią", jest wciąż niepewna, ale nie ma wątpliwości co do jego ogromnej atrakcyjności i sukcesu. Czy przetrwa wystarczająco długo, by stać się jednym z największych tytułów wszech czasów? Pocketpair rzeczywiście zamierza to zrobić, a studio już przedstawiło ambitne plany rozszerzenia gry o nowe funkcje. Jeśli chcesz dać grze szansę, pamiętaj, że masz dostęp do najlepszych ofert na klucze Steam do gry Palworld dzięki naszej porównywarce.

21.18zł
Palworld
Palworld
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare