Ujawniono zawartość endgame'u Outriders

Ujawniono zawartość endgame'u Outriders

Chociaż do premiery Outriders zostało jeszcze kilka miesięcy, deweloper People Can Fly ujawnił już, jakie działania gracze będą mogli podjąć po zakończeniu kampanii. W tej strzelance z perspektywy trzeciej osoby wcielisz się w siłę eksploracyjną wysłaną na obcą planetę Enoch w celu znalezienia nowego domu dla ludzkości. Gdy już tam będziesz, zostaniesz trafiony przez straszliwą burzę energetyczną wywołaną przez nieznane źródło, która dotyka wszystkich na planecie, dając im specjalne moce. Outriders łączy w sobie intensywne walki i kooperacyjny multiplayer dla maksymalnie trzech osób, a także mechanikę RPG, która pozwoli Ci rozwijać każdą z czterech klas dostępnych w grze na różne sposoby. Teraz możesz dowiedzieć się nieco więcej o zawartości endgame'u w Outriders, oglądając poniższy film, który zawiera również odrobinę rozgrywki na końcu.

 

 

Expedycje wyglądają jak ciekawy system progresji z poziomami, który pozwoli na wyposażenie postaci w potężny ekwipunek, ale będzie również wymagał sporej dawki umiejętności i koordynacji z kolegami z drużyny, aby odblokować i ukończyć każdą z nich. W sumie piętnaście z nich powinno wystarczyć, abyś był wystarczająco zajęty przez chwilę po zakończeniu kampanii w Outriders. Kolejnym kluczowym elementem gry jest jej system personalizacji, który pozwoli Ci spersonalizować i ulepszyć swoją broń, ale także wyposażyć modyfikacje ograniczone do klasy, które zmodyfikują Twoje specjalne moce.

Wszystkie te i nie tylko funkcje będą dostępne, gdy Outriders zostanie wydany 2 lutego na PC, PlayStation i Xbox. Outriders zdecydowanie wygląda na całkiem interesującą grę, ale i tak trzeba będzie trochę poczekać, aż będzie można jej spróbować.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

54.97zł
Outriders
Outriders
  • Oficjalna strona : Outriders
  • Kategorie : Akcja , Przygodowe
  • Edytor : Square Enix
  • Deweloper : People Can Fly
  • Tryby : Solo, Multiplayer, Co-op
  • Data wydania : 1 kwietnia 2021
Reward Event Will you embrace the challenge of entering the world of Lies Of P and uncovering its mysteries while facing its most cunning foes? Are you ready for the next chapter in Lies Of P?
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare