Eneba COM
 
 

Najnowszy film Outriders szczegółowo pokazuje możliwości Piromanty

Najnowszy film Outriders szczegółowo pokazuje możliwości Piromanty

People Can Fly askoczyli nas już kilka tygodni temu pierwszą transmisją z Outriders, w której pokazali The First City, jeden z głównych obszarów gry. Historia tego miejsca związana jest z przybyciem ludzi na planetę Enoch, a film pozwala nam rzucić okiem na wiele funkcji w grze, w tym interfejs użytkownika, niektórych wrogów, z którymi gracze będą musieli się zmierzyć w Outriders, a nawet sporą dawkę materiału z rozgrywki, który wyglądał spektakularnie. Wczoraj studio opublikowało nowy film, który skupia się na klasie Piromanty, a także daje nam przegląd systemu hubów w grze.

Piromanta jest jedną z klas dostępnych dla graczy w Outriders. Mają oni pełną kontrolę nad żywiołem ognia i używają go na kilka sposobów w walce, choć głównym jego zastosowaniem jest palenie wrogów i zadawanie im ogromnych obrażeń. Używając różnych umiejętności, Piromanci są w stanie ograniczyć ruchy swoich wrogów, spalić ich na chrupko, a nawet spowodować ich eksplozję. Oczywiście, kombinacja tych umiejętności sprawia, że Piromanta jest potężnym napastnikiem średniego zasięgu, ale także otrzymuje bierne leczenie, gdy umierają wrogowie cierpiący z powodu ich mocy. Ich zdolność przetrwania może zostać zwiększona przez jedno z drzewek umiejętności, co czyni ich potężnymi tankami, tak długo jak są w stanie nieustannie niszczyć swoich wrogów.

 

 

Outriders również wydaje się być dość wyjątkowy w sposobie, w jaki przygoda toczy się w grze. Jak widać na filmie, akcja nie będzie skupiona wokół centralnego hubu, a zamiast tego będziemy mieli mobilny hub ze wszystkim, czego potrzebujemy podczas przygody w Enoch.

Outriders wyglądają już całkiem nieźle i wydaje się, że Square Enix nie mylił się, gdy zdecydował się na publikację gry. Nie możemy się doczekać, aby dowiedzieć się więcej o grze przed jej planowaną premierą w grudniu tego roku na PC, PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X.

 

 

33.65zł
Outriders
Outriders
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare