Kinguin advent rest
 
 

Demo Outriders pojawi się w przyszłym tygodniu

Demo Outriders pojawi się w przyszłym tygodniu

Odkąd People Can Fly zapowiedziało Outriders na E3 2019, wielu graczy wykazało zainteresowanie tym nowym pretendentem, który wejdzie na arenę strzelanin trzecioosobowych. Z efektowną grafiką i całym obcym światem do odkrycia, grze będzie naprawdę ciężko konkurować z innymi tytułami, które są obecnie dostępne, zwłaszcza Destiny 2 i Tom Clancy's The Division 2, ponieważ Outriders dzieli z nimi pewne cechy. Nadchodząca kooperacyjna strzelanka może nawet znaleźć się w bardziej skomplikowanej sytuacji teraz, gdy Ubisoft potwierdził, że będzie wydawał więcej zawartości dla The Division 2, a Destiny 2 ma dość stabilną populację dzięki wydaniu najnowszego rozszerzenia, Poza Światłem.

Wszystko to nie oznacza jednak, że Outriders nie może mieć przed sobą świetlanej przyszłości, a już wkrótce będziecie mogli mieć na to wpływ, ponieważ premiera gry zaplanowana jest na 1 kwietnia na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X/S, Xbox One i PC. Jeszcze przed premierą będziecie mogli zdecydować, czy Outriders jest warta Waszego czasu, ponieważ demo będzie dostępne 25 lutego 2021 roku.

 

 

Demo Outriders da Ci dostęp do prologu i pierwszego rozdziału gry. Będziesz miał do dyspozycji sześć slotów na postać, aby stworzyć postać z dowolnej z czterech klas w grze i odkrywać świat Outriders. Poziom postaci będzie ograniczony do 7, a World Tier do 5. Wszelkie postępy, które poczynisz w demie i wszystkie Twoje postacie zostaną zachowane, jeśli zdecydujesz się kupić grę później. Oznacza to, że liczba zasobów, które możesz zebrać podczas gry w demo będzie ograniczona.

Pamiętaj, że jeśli chcesz wypróbować demo Outriders na PC, będzie ono dostępne tylko na Steam. Jeśli kupisz grę w Epic Games Store później, postępy poczynione podczas dema nie zostaną przeniesione. Bez względu na to, jaką platformę wybierzesz do gry, w naszej porównywarce, zawsze znajdziesz Outriders w najlepszej cenie.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

36.95zł
Outriders
Outriders
  • Oficjalna strona : Outriders
  • Kategorie : Gry akcji , Przygodowe
  • Edytor : Square Enix
  • Deweloper : People Can Fly
  • Tryby : Solo, Multiplayer, Co-op
  • Data wydania : 1 kwietnia 2021
Embark on the thrilling journey of Red Dead Redemption 2, where bravery and cunning lead through wild lands. Ready to defy the laws of the Wild West? Saddle up for an adventure filled with danger and redemption!
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare