Demo Outriders pojawi się w przyszłym tygodniu

Demo Outriders pojawi się w przyszłym tygodniu
19 lut 2021, 14:00

Odkąd People Can Fly zapowiedziało Outriders na E3 2019, wielu graczy wykazało zainteresowanie tym nowym pretendentem, który wejdzie na arenę strzelanin trzecioosobowych. Z efektowną grafiką i całym obcym światem do odkrycia, grze będzie naprawdę ciężko konkurować z innymi tytułami, które są obecnie dostępne, zwłaszcza Destiny 2 i Tom Clancy's The Division 2, ponieważ Outriders dzieli z nimi pewne cechy. Nadchodząca kooperacyjna strzelanka może nawet znaleźć się w bardziej skomplikowanej sytuacji teraz, gdy Ubisoft potwierdził, że będzie wydawał więcej zawartości dla The Division 2, a Destiny 2 ma dość stabilną populację dzięki wydaniu najnowszego rozszerzenia, Poza Światłem.

Wszystko to nie oznacza jednak, że Outriders nie może mieć przed sobą świetlanej przyszłości, a już wkrótce będziecie mogli mieć na to wpływ, ponieważ premiera gry zaplanowana jest na 1 kwietnia na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X/S, Xbox One i PC. Jeszcze przed premierą będziecie mogli zdecydować, czy Outriders jest warta Waszego czasu, ponieważ demo będzie dostępne 25 lutego 2021 roku.

 

 

Demo Outriders da Ci dostęp do prologu i pierwszego rozdziału gry. Będziesz miał do dyspozycji sześć slotów na postać, aby stworzyć postać z dowolnej z czterech klas w grze i odkrywać świat Outriders. Poziom postaci będzie ograniczony do 7, a World Tier do 5. Wszelkie postępy, które poczynisz w demie i wszystkie Twoje postacie zostaną zachowane, jeśli zdecydujesz się kupić grę później. Oznacza to, że liczba zasobów, które możesz zebrać podczas gry w demo będzie ograniczona.

Pamiętaj, że jeśli chcesz wypróbować demo Outriders na PC, będzie ono dostępne tylko na Steam. Jeśli kupisz grę w Epic Games Store później, postępy poczynione podczas dema nie zostaną przeniesione. Bez względu na to, jaką platformę wybierzesz do gry, w naszej porównywarce, zawsze znajdziesz Outriders w najlepszej cenie.

  • CptAgnes

    Gry, rośliny i zwierzaki to moje pasje i hobby pielęgnowane na co dzień. Od szczurów, chomików, przez psy i koty. Każdą wolną chwilę spędzam na grach mobilnych, na pc i ps4. Połączenie pracy z jedną z zajawek polecam każdemu ^^

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you be a Raider or a Survivor in Dragon Ball The Breakers? - 53
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare