Kinguin october campaign COM + BG
 
 

Demo Outriders jest wielkim sukcesem

Demo Outriders jest wielkim sukcesem
5 mar 2021, 16:00

Demo Outriders działa już od ponad tygodnia i przyciągnęło uwagę ponad 2 milionów graczy. Nadchodząca strzelanka RPG akcji od People Can Fly spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem i już teraz ma zdrową społeczność graczy, którzy cieszą się jej rozgrywką dzięki wersji demo. Mimo, że demo oferuje tylko ograniczoną zawartość, a gra będzie zawierać znacznie więcej zawartości, gdy zostanie wydana wersja finalna, demo wydaje się być więcej niż wystarczające, aby utrzymać zainteresowanie graczy, a twórcy już planują wprowadzenie kilku zmian, aby poprawić wrażenia z rozgrywki w Outriders.

Jest to oczywiście demo i z pewnością zobaczymy pewne problemy i zmiany. Niektórzy gracze doświadczyli problemów z łącznością, wiele opinii zostało dostarczonych od czasu rozpoczęcia 25 lutego, ale ogólnie Outriders wydaje się być całkiem atrakcyjny dla większości graczy, którzy go wypróbowali i ma potencjał, aby stać się nowym wielkim hitem w gatunku, który jest już wypełniony dobrymi grami. Z kilkoma klasami do wyboru i sporą dawką ekscytującej zawartości PvE dla graczy do odkrycia podczas eksploracji planety Enoch i przyzwyczajania się do swoich niesamowitych mocy, Outriders oferuje całkiem interesujące doświadczenie.

 

 

Deweloper People Can Fly przedstawił już szczegóły dotyczące zmian, które wprowadzi do dema w ciągu najbliższych dni. Dodadzą wsparcie dla nowych rozdzielczości na PC, przełącznik motion blur na wszystkich platformach, a także wiele poprawek błędów i małych zmian w rozgrywce, które są częścią procesu dopieszczania Outriders. Wszystkie te zmiany wchodzą na żywo już dziś.

Pamiętaj, że możesz dołączyć do wszystkich graczy, którzy się już dobrze bawią w Outriders, ponieważ premiera ostatecznej wersji gry zaplanowana jest na 1 kwietnia na PC, Xbox One, Xbox Series X/S, PlayStation 4 i PlayStation 5. W naszej porównywarce znajdziesz Outriders w najlepszej cenie, jeśli zdecydujesz się na jego zakup.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare