Instant Gaming EU
 
 

Outriders ma ponad 3,5 miliona graczy

Outriders ma ponad 3,5 miliona graczy

Minął zaledwie miesiąc odkąd People Can Fly i Square Enix wydali kooperacyjną strzelankę RPG z widokiem z perspektywy trzeciej osoby Outriders, a już zdążyła ona trafić do sporej liczby graczy i jest "na dobrej drodze, by stać się kolejną dużą franczyzą firmy". Kolonizacja planety Enoch, jako alternatywy dla Ziemi w związku z rozpadem naszej planety, brzmiała bardzo dobrze na papierze, ale nikt nie mógł sobie wyobrazić, że Anomalia zniweczy wszystkie wysiłki dwóch ekspedycji wysłanych na planetę i zakończy się kompletną porażką. Ci, którzy przeżyli kontakt z dziwną energią wyzwoloną przez kataklizm, zyskali nadprzyrodzone moce, a koloniści pogrążyli się w wojnie domowej pomiędzy dwoma frakcjami walczącymi o kontrolę nad planetą. Tymczasem pochodzenie anomalii pozostaje tajemnicą, którą musisz zbadać.

Według Jona Brooke'a, współkierownika Square Enix External Studios, Outriders przyciągnęło już uwagę ponad 3,5 milionów graczy:

Z ponad 3,5 milionami unikalnych graczy, średnim czasem gry wynoszącym ponad 30 godzin i niezwykle wysokim zaangażowaniem w grę kooperacyjną, my i niesamowity zespół People Can Fly jesteśmy bardzo podekscytowani tym początkowym sukcesem.

Wprowadzenie na rynek nowej gry IP nigdy nie jest łatwe i pozostajemy bardzo wdzięczni za wsparcie i opinie społeczności - nadal uważnie słuchamy i chcemy zapewnić wszystkich, że jesteśmy zaangażowani w ulepszanie i udoskonalanie doświadczenia w nadchodzących tygodniach i miesiącach.

Cieszymy się również z możliwości rozwijania Outriders w przyszłości.

Wygląda więc na to, że w kolejnych miesiącach w Outriders pojawi się mnóstwo nowości. Nie wiemy, czy pojawią się one w formie dużego rozszerzenia, czy będzie to tylko kilka dodatkowych DLC, ale jesteśmy pewni, że wszyscy, którzy cieszą się grą już teraz, przyjmą je z radością.

 

 

Mimo że premiera miała pewne wzloty i upadki, sukces Outriders prawdopodobnie ma coś wspólnego z włączeniem jej do Xbox Game Pass dla konsol w momencie premiery i darmowym demo, które jest nadal dostępne na PC i konsolach, ale gra zdobyła serca graczy. Będą musieli jeszcze trochę poczekać, by dowiedzieć się, co szykuje dla nich People Can Fly.

33.53zł
Outriders
Outriders
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare