Outriders pokazuje kolejną ze swoich klas, Technomantę

Outriders pokazuje kolejną ze swoich klas, Technomantę
26 sie 2020, 13:10

Już w kilku filmach rzuciliśmy okiem na możliwości innych klas dostępnych w Outriders, ale nadeszła kolej na Technomancera, aby zabłysnął. Będzie to czwarta klasa, którą gracze będą mogli wybrać dla swoich postaci w nadchodzącej strzelaninie od People Can Fly, wraz z Piromantą, Niszczycielem i Manipulantem. Możliwości Technomanty dadzą im zupełnie inny zestaw umiejętności, tym razem skupionych na przywoływaniu i kontrolowaniu wszelkiego rodzaju urządzeń mechanicznych i elektronicznych. Te moce zostały pokazane w ostatnim filmie, który daje nam pierwszy obraz Technomanty w akcji.

 

 

Technomanta jest w stanie przywołać kilka typów wieżyczek, które będą działały jako stacjonarne urządzenia pomocnicze i będą w stanie zadać kilka rodzajów obrażeń. Mogą także użyć innych gadżetów, które pomogą im kontrolować pole bitwy, a także wyposażyć różne typy urządzeń technologicznych, które mogą przekształcić się w różne rodzaje broni. Jednak możliwości Technomanty w Outriders wykraczają poza kontrolę nad technologią elektryczną i mogą również manipulować komórkami biologicznymi i cząstkami subatomowymi.

„Legenda okopów opowiada o osaczonym Technomancie, który desperacko próbując powstrzymać atakującego potwora, nagle przejął kontrolę nad jego cząstkami subatomowymi, aby błyskawicznie zamrozić je w powietrzu. Inna legenda mówi o kimś, kto mógł zhakować kod genetyczny żywych komórek, sprawiając, że stały się one natychmiast rakotwórcze, czyniąc zabójczymi własne ciała swoich wrogów. Wielu Technomantów pomaga również na polu bitwy, szybko przywracając wiązania skóry i komórek, aby leczyć rany sojuszników. Po prostu nie spodziewaj się, że zostaniesz przerobiony dokładnie tak, jak byłeś wcześniej. ”

Wszystkie te umiejętności nadają kształt wszechstronnej klasie, która może pełnić wiele różnych ról w walce. Od odwracania uwagi wrogów swoimi konstrukcjami i kontrolowania pola bitwy po zadawanie ogromnych obrażeń - Technomanci to siła, z którą należy się liczyć w Outriders. 

 

 

Im więcej wiemy o Outriders, tym lepiej wygląda. Nie możemy się doczekać, aby go wypróbować. Pamiętajcie, że pojawi się na PC, PS4, Xbox One i konsolach nowej generacji podczas świąt 2020.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Grab your machete, Dead Island 2 zombies are underway! - 58
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare