Darmowe demo Outriders pojawi się w lutym

Darmowe demo Outriders pojawi się w lutym

Jeśli śledzisz Outriders od jakiegoś czasu, możesz się zastanawiać, czy nie powinniśmy mówić o wydaniu gry zamiast o darmowym demo. Deweloper People Can Fly początkowo zamierzał wydać nadchodzącą strzelankę znacznie wcześniej, ale data premiery została przesunięta na luty 2021 roku. Wygląda na to, że nie dotrzymają tego terminu, a studio ogłosiło na Twitterze, że Outriders będzie dostępne dopiero 1 kwietnia 2021 roku. Mimo, że wybrany termin jest odpowiedni dla niektórych żartów, osoby, które czekały na zagranie w Outriders, mogą nie być zadowolone z tego dodatkowego opóźnienia.

Przyczyny opóźnienia to te, które słyszeliśmy wiele razy. Chcą zaoferować jak najlepsze wrażenia i potrzebują trochę więcej czasu na dopracowanie gry. Pomimo rozczarowania spowodowanego zmianą daty premiery, ogłoszenie nie jest takie złe z kilku powodów. Po pierwsze Outriders nie jest grą tak dużą jak Cyberpunk 2077, a problemy z jej wydaniem miałyby w tym przypadku znacznie większy wpływ, zwłaszcza, że w tej chwili wiele osób martwi się o takie rzeczy. Ponadto, przełożeniu towarzyszy drugie ogłoszenie i okazuje się, że darmowe demo Outriders będzie dostępne 25 lutego. Umożliwi ona dostęp do pierwszych kilku godzin gry i pozwoli na sprawdzenie wszystkich czterech klas w Outriders, w trybie solo i współpracy. Wszelkie postępy w grze zostaną zapisane, jeśli zdecydujesz się na jej zakup później, więc demo będzie bardzo mile widziane.

 

 

Outriders ma ogromny potencjał, aby stać się całkiem popularnym IP wśród fanów strzelanek. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się wypróbować demo Outriders przed premierą, czy też nie, w każdej chwili będziesz mógł znaleźć grę w najlepszej cenie w naszej porównywarce.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you join Joel and Ellie as they travel across the United States in an epic adventure in  The Last of Us Part 1 Remake? - 66
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare