Ostatnie Night City Wire pokazuje rozgrywkę Cyberpunk 2077 i nie tylko

Ostatnie Night City Wire pokazuje rozgrywkę Cyberpunk 2077 i nie tylko
20 lis 2020, 16:31

Biorąc pod uwagę postęp, w jakim pojawiła się premiera Cyberpunk 2077 z kilkoma opóźnieniami w ciągu roku, sporo graczy spodziewało się złych wiadomości podczas wczorajszego Night City Wire. Ostatecznie nie ogłoszono żadnego dodatkowego opóźnienia, a zamiast tego mogliśmy obejrzeć pięciominutowy oficjalny zwiastun gry, który ujawnił jeszcze więcej szczegółów na temat Night City i Cyberpunk 2077. Dużą nowością w tym filmie jest to, że daje nam on dość przejrzysty przegląd gry, który zawiera wprowadzenie do fabuły, szczegóły dotyczące rozwoju postaci i dostosowywania jej do własnych potrzeb, i nie tylko.

 

 

Posiadanie w głowie cyfrowej duszy Johnny'ego Silverhanda i bycie ściganym przez większość korporacji, gangów i najemników Night City wydaje się być nie lada wyzwaniem, zwłaszcza, że Johnny wydaje się mieć swoje własne motywacje i plan działania. To, co wiemy o tej historii w Cyberpunk 2077, wskazuje na dość głęboką i porywającą historię, która prawdopodobnie zaskoczy wszystkich, którzy spodziewali się, że gra będzie rodzajem dopracowanego hack and slasha z mechaniką RPG, w którym cała zabawa będzie polegała na unicestwianiu wrogów różnymi umiejętnościami. Drugi film ujawniony wczoraj pokazuje, że zaangażowanie zmarłego Johnny'ego Silverhanda w tę historię okaże się dość ciekawym czynnikiem, który doda nowy poziom złożoności fabule.

 

 

Wczorajszy Night City Wire zawierał również trzeci filmik, w którym możemy posłuchać jak aktor Keanu Reeves mówi o swojej postaci w Cyberpunk 2077, a także pokazuje kilka zakulisowych materiałów filmowych, które pokazują szczegóły dotyczące rozwoju gry.

 

 

Jeśli Cyberpunk 2077 jest w połowie tak dobry, jak się wydaje, to zdecydowanie patrzymy na jedną z najbardziej imponujących przygód, jakie kiedykolwiek powstały i na grę, która z pewnością będzie miała ogromny wpływ na świat gier wideo.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Grab your machete, Dead Island 2 zombies are underway! - 58
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare