Kinguin advent rest
 
 

Ostatnie Night City Wire pokazuje rozgrywkę Cyberpunk 2077 i nie tylko

Ostatnie Night City Wire pokazuje rozgrywkę Cyberpunk 2077 i nie tylko

Biorąc pod uwagę postęp, w jakim pojawiła się premiera Cyberpunk 2077 z kilkoma opóźnieniami w ciągu roku, sporo graczy spodziewało się złych wiadomości podczas wczorajszego Night City Wire. Ostatecznie nie ogłoszono żadnego dodatkowego opóźnienia, a zamiast tego mogliśmy obejrzeć pięciominutowy oficjalny zwiastun gry, który ujawnił jeszcze więcej szczegółów na temat Night City i Cyberpunk 2077. Dużą nowością w tym filmie jest to, że daje nam on dość przejrzysty przegląd gry, który zawiera wprowadzenie do fabuły, szczegóły dotyczące rozwoju postaci i dostosowywania jej do własnych potrzeb, i nie tylko.

 

 

Posiadanie w głowie cyfrowej duszy Johnny'ego Silverhanda i bycie ściganym przez większość korporacji, gangów i najemników Night City wydaje się być nie lada wyzwaniem, zwłaszcza, że Johnny wydaje się mieć swoje własne motywacje i plan działania. To, co wiemy o tej historii w Cyberpunk 2077, wskazuje na dość głęboką i porywającą historię, która prawdopodobnie zaskoczy wszystkich, którzy spodziewali się, że gra będzie rodzajem dopracowanego hack and slasha z mechaniką RPG, w którym cała zabawa będzie polegała na unicestwianiu wrogów różnymi umiejętnościami. Drugi film ujawniony wczoraj pokazuje, że zaangażowanie zmarłego Johnny'ego Silverhanda w tę historię okaże się dość ciekawym czynnikiem, który doda nowy poziom złożoności fabule.

 

 

Wczorajszy Night City Wire zawierał również trzeci filmik, w którym możemy posłuchać jak aktor Keanu Reeves mówi o swojej postaci w Cyberpunk 2077, a także pokazuje kilka zakulisowych materiałów filmowych, które pokazują szczegóły dotyczące rozwoju gry.

 

 

Jeśli Cyberpunk 2077 jest w połowie tak dobry, jak się wydaje, to zdecydowanie patrzymy na jedną z najbardziej imponujących przygód, jakie kiedykolwiek powstały i na grę, która z pewnością będzie miała ogromny wpływ na świat gier wideo.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Embark on the thrilling journey of Red Dead Redemption 2, where bravery and cunning lead through wild lands. Ready to defy the laws of the Wild West? Saddle up for an adventure filled with danger and redemption!
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare