Kinguin october campaign COM + BG
 
 

Obejrzyj rozgrywkę Ghost of Tsushima w 18 minutach ekscytującej akcji

Obejrzyj rozgrywkę Ghost of Tsushima w 18 minutach ekscytującej akcji
15 maj 2020, 16:51

Sucker Punch nie zawiódł graczy, a pierwsze wideo z rozgrywki Ghost of Tsushima zostało ujawnione wczoraj podczas State of Play, zgodnie z oczekiwaniami. Podczas wydarzenia pokazano długi film z 18-minutową rozgrywką, który zademonstrował, że gra ma wszystkie elementy niezbędne do osiągnięcia wielkiego sukcesu. Dzięki szczegółowej grafice i bardzo solidnej rozgrywce Ghost of Tsushima opowiada historię Jina Sakai, jedynego samuraja, który stanął w obliczu inwazji Mongołów na wyspę Tsushima w 1274 roku.

 

 

Ghost of Tsushima tworzy bardzo dobrą atmosferę, która pozwoli graczom zagłębić się w umysł człowieka rozdartego tradycją i koniecznością walki z nadrzędnym wrogiem. Tradycyjne sposoby walki samurajów są antytezą tego, co może być potrzebne do walki z tak potężną siłą. Determinacja Jina doprowadzi go do punktu, w którym będzie musiał znaleźć nowy sposób walki z wrogami, ale pozostawienie za sobą sposobów, które wyrył sobie w umyśle i ciele podczas swojego życia, będzie trudne i nie wszyscy są gotowi uznać jego wysiłek.

Jak widzimy na filmie, w zależności od Twoich wyborów użyjesz dwóch zupełnie różnych stylów walki w Ghost of Tsushima. Możesz walczyć honorowo i podążać tradycyjnymi drogami lub użyć wszelkich dostępnych środków, aby pokonać wrogów, w tym brudnych sztuczek i skradania się. Cokolwiek wybierzesz, Ghost of Tsushima okaże się wyzwaniem, ale jednocześnie daje wiele możliwości zmierzenia się z wrogami.

 

 

Ghost of Tsushima wydaje się być gotowy do wydania, więc nie spodziewamy się żadnych opóźnień, a gra powinna być dostępna 17 lipca 2020 roku, tylko na PlayStation 4.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare