Obejrzyj rozgrywkę Ghost of Tsushima w 18 minutach ekscytującej akcji

Obejrzyj rozgrywkę Ghost of Tsushima w 18 minutach ekscytującej akcji

Sucker Punch nie zawiódł graczy, a pierwsze wideo z rozgrywki Ghost of Tsushima zostało ujawnione wczoraj podczas State of Play, zgodnie z oczekiwaniami. Podczas wydarzenia pokazano długi film z 18-minutową rozgrywką, który zademonstrował, że gra ma wszystkie elementy niezbędne do osiągnięcia wielkiego sukcesu. Dzięki szczegółowej grafice i bardzo solidnej rozgrywce Ghost of Tsushima opowiada historię Jina Sakai, jedynego samuraja, który stanął w obliczu inwazji Mongołów na wyspę Tsushima w 1274 roku.

 

 

Ghost of Tsushima tworzy bardzo dobrą atmosferę, która pozwoli graczom zagłębić się w umysł człowieka rozdartego tradycją i koniecznością walki z nadrzędnym wrogiem. Tradycyjne sposoby walki samurajów są antytezą tego, co może być potrzebne do walki z tak potężną siłą. Determinacja Jina doprowadzi go do punktu, w którym będzie musiał znaleźć nowy sposób walki z wrogami, ale pozostawienie za sobą sposobów, które wyrył sobie w umyśle i ciele podczas swojego życia, będzie trudne i nie wszyscy są gotowi uznać jego wysiłek.

Jak widzimy na filmie, w zależności od Twoich wyborów użyjesz dwóch zupełnie różnych stylów walki w Ghost of Tsushima. Możesz walczyć honorowo i podążać tradycyjnymi drogami lub użyć wszelkich dostępnych środków, aby pokonać wrogów, w tym brudnych sztuczek i skradania się. Cokolwiek wybierzesz, Ghost of Tsushima okaże się wyzwaniem, ale jednocześnie daje wiele możliwości zmierzenia się z wrogami.

 

 

Ghost of Tsushima wydaje się być gotowy do wydania, więc nie spodziewamy się żadnych opóźnień, a gra powinna być dostępna 17 lipca 2020 roku, tylko na PlayStation 4.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you join Joel and Ellie as they travel across the United States in an epic adventure in  The Last of Us Part 1 Remake? - 66
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare