Eneba COM
 
 

Hogwarts Legacy zostało opóźnione

Hogwarts Legacy zostało opóźnione

Po ponad dwóch latach plotek, a nawet wycieku rzekomego zwiastuna, Hogwarts Legacy został oficjalnie ogłoszony na Playstation Showcase we wrześniu ubiegłego roku. Mogliśmy obejrzeć pierwszy film pokazujący piękne obrazy, ale nie zdradzający żadnych podpowiedzi na temat rozgrywki, który również zapowiadał premierę w 2021 roku. Jak musicie sobie wyobrazić, ostatecznie tak się nie stanie.

Złe wieści zostały ogłoszone za pośrednictwem oficjalnego konta gry na Twitterze z następującą wiadomością:

Chcielibyśmy podziękować fanom na całym świecie za niesamowitą reakcję na ogłoszenie Hogwarts Legacy od naszej wytwórni Portkey Games. Stworzenie najlepszego możliwego doświadczenia dla wszystkich fanów Świata Czarodziejów i gier jest dla nas najważniejsze, dlatego dajemy grze czas, którego potrzebuje. Hogwarts Legacy ukaże się w 2022 roku.

 

 

Wydaje się, że Avalanche Software, które odpowiada za rozwój Hogwarts Legacy, potrzebuje więcej czasu na ukończenie gry. Nie podano nam więcej szczegółów na temat dokładnych powodów tego opóźnienia, ale prawdopodobnie wynika ono z dobrego powodu. Jest również prawdopodobne, że to, przez co przechodzi teraz CD Projekt Red z dość burzliwą premierą Cyberpunk 2077, spowodowało, że Warner Bros. był bardzo ostrożny, zwłaszcza że Hogwarts Legacy będzie również grą cross-genową. Wyjaśniałoby to również, dlaczego nic nie usłyszeliśmy o grze od jej ogłoszenia we wrześniu.

 

 

Hogwarts Legacy to przygodowa gra akcji RPG, której akcja rozgrywa się pod koniec XIX wieku, na długo przed wydarzeniami z serii Harry'ego Pottera i Fantastycznych Zwierząt. W grze zagramy jako nowicjusz w Hogwarcie, który odkryje, że jako jedyny potrafi władać bardzo starożytną magią, zmuszając się do wyboru, czy użyje jej do czynienia dobra, czy zła. Wszystko to zostanie odkryte w Hogwarts Legacy, w 2022 roku.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare