Hogwarts Legacy ląduje na Nintendo Switch z imponującą grafiką

Hogwarts Legacy ląduje na Nintendo Switch z imponującą grafiką

Wielu graczy było zaskoczonych jakością pierwszych zdjęć z Hogwarts Legacy na Nintendo Switch, gdy zostały one ujawnione w zeszłym miesiącu. Pomimo tego, że hybrydowa konsola Nintendo może pochwalić się szerokim zakresem możliwości, które odróżniają ją od innych platform, jest ona znacznie mniej wydajna, jeśli chodzi o grafikę. Zwykle prowadzi to do portów ze znacznie gorszą grafiką w większości przypadków, ale nie jest tak w przypadku Hogwarts Legacy.

Deweloper Avalanche Software ciężko pracował, aby dostosować grę do skromnych możliwości sprzętowych Nintendo Switch, a wyniki są znakomite, mimo że różnice są zauważalne, gdy porównamy grę z jej wersjami na PC, PlayStation 5 i Xbox Series. Tekstury, rozdzielczość i liczba klatek na sekundę są niższe w wersji na Switch, ale gra nadal wygląda świetnie na przenośnej konsoli. Jeśli już, to najbardziej zauważalną różnicą jest to, że otwarty świat gry nie jest płynny na platformie Nintendo i gracze doświadczą czasów ładowania podczas jego przemierzania.

 

 

Wreszcie dostępne na Switchu

Hogwarts Legacy dostarcza wrażeń, które są równie ekscytujące, jak te, którymi gracze mogą cieszyć się na innych platformach. Gra pozwala odwiedzić świat czarodziejów i wyruszyć w epicką przygodę jako wyjątkowy uczeń najsłynniejszej Akademii Magii. Podczas lekcji będziesz badać mroczną tajemnicę, rozwijać swoje moce jako mag i zanurzyć się w historii, w której niekoniecznie musisz być bohaterem.

Jeśli jesteś fanem Nintendo Switch i czekałeś, aby zagrać w jeden z najlepszych tytułów 2023 roku na swojej ulubionej konsoli, odwiedź naszą porównywarkę, aby uzyskać tani klucz Hogwarts Legacy na Nintendo Switch i zacznij grać już dziś.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare