Kinguin advent rest
 
 

Hogwarts Legacy to kolejna gra o Harrym Potterze i pojawi się ona w 2021 roku

Hogwarts Legacy to kolejna gra o Harrym Potterze i pojawi się ona w 2021 roku

Czekamy od 2018 roku, ale to się w końcu stało. Hogwarts Legacy zostało ogłoszone z okazji Playstation Showcase, który był transmitowany na żywo zeszłej nocy. Jeśli zastanawiacie się, dlaczego mówimy o roku 2018, to powodem jest to, że w tym roku w Internecie wyciekło nagranie wideo z rzekomej gry RPG Harry Potter opracowanej przez Avalanche Software. Choć nic nie zostało wówczas potwierdzone, wideo było piękne i wyglądało bardzo realnie. Niejaki Jason Schreier mówił wtedy o grze, którą możemy teraz nazwać Hogwarts Legacy, nadając tej plotce wiarygodność. Powiedzieliśmy o tym nawet w poprzednim artykule.

Tak czy inaczej, Hogwarts Legacy został ogłoszony wczoraj w zwiastunie filmowym, a jego premiera planowana jest na rok 2021 na konsolach obecnej i nowej generacji, a także na PC. Gra jest rozwijana przez Avalanche Software i Portkey Games, oddział Warner Bros. zajmujący się tworzeniem gier na licencji.


Choć ujawniony materiał wideo nie przedstawia żadnej rozgrywki Hogwarts Legacy, to jednak mamy pewne informacje na temat tego, co ta gra będzie oferować. Jeśli chodzi o historię, ma ona miejsce przed sagą o Harrym Potterze, pod koniec XIX wieku. Zagramy jako postać, która powróci do Hogwartu i będzie miała możliwość opanowania bardzo starożytnej formy magii. Hogwarts Legacy prezentowane jest jako open-world action-RPG i oczywiście będziemy mieli wybór, czy wykorzystać ten wyjątkowy dar do czynienia dobra, czy do mrocznych celów. Powinniśmy mieć możliwość odwiedzenia niektórych znanych miejsc sagi, takich jak Hogsmeade, ale także nowych. Oczywiście będziemy mieli do dyspozycji szeroki wachlarz magii w postaci zaklęć, eliksirów i innych.

Nie możemy się doczekać, aby dowiedzieć się więcej o Hogwarts Legacy, które wygląda bardzo obiecująco i z pewnością zachwyci wszystkich fanów sagi o Harrym Potterze. Będziemy jednak musieli poczekać na dłuższą chwilę, ponieważ gra jest zaplanowana na rok 2021.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Embark on the thrilling journey of Red Dead Redemption 2, where bravery and cunning lead through wild lands. Ready to defy the laws of the Wild West? Saddle up for an adventure filled with danger and redemption!
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare