Instant Gaming EU
 
 

Hogwarts Legacy jest gotowe do premiery na Nintendo Switch

Hogwarts Legacy jest gotowe do premiery na Nintendo Switch

Chociaż może się wydawać, że gra została wydana dawno temu ze względu na mnogość dobrych gier dostępnych w tym roku, minęło zaledwie kilka miesięcy, odkąd Hogwarts Legacy znalazło się na szczycie list przebojów na większości platform. Nintendo Switch było wyjątkiem od reguły, ponieważ wszyscy wiemy, że wszystko wydaje się być wolniejsze, jeśli chodzi o dostosowywanie gier do unikalnej platformy hybrydowej japońskiej firmy. Teraz zbliżamy się do dnia, w którym wszyscy fani Harry'ego Pottera i Czarodziejskiego Świata będą mogli zanurzyć się w nowej i ekscytującej przygodzie. Hogwarts Legacy ukaże się na Nintendo Switch w przyszłym miesiącu, a jego twórcy w końcu ujawnili, jak będzie wyglądać.

Wygląda świetnie na Switchu

Deweloperowi Avalanche Software udało się stworzyć całkiem imponujący port Hogwarts Legacy na Nintendo Switch, pomimo ograniczeń konsoli, jeśli chodzi o grafikę. Nintendo Switch jest znacznie mniej wydajna niż jej konkurenci, ale jej unikalne możliwości hybrydowe sprawiły, że stała się jedną z najlepszych konsol Nintendo. Kiedy Hogwarts Legacy zostało wydane na inne platformy, gra była chwalona za grafikę, ale także za ożywienie z wielką dokładnością świata czarodziejów w wciągającym doświadczeniu. Zgodnie z niedawno opublikowanymi obrazami, gra będzie oferować ten sam rodzaj doświadczenia na Nintendo Switch.

 

 

Nie możemy się doczekać, aż deweloper opublikuje oficjalne wideo z rozgrywki Hogwarts Legacy na Switchu, aby dowiedzieć się, czy animacje i dynamika gry dorównują innym wersjom. Ujawnione do tej pory obrazy z rozgrywki oferują dość wysoki poziom szczegółowości, co jest sporym osiągnięciem w przypadku portu Nintendo Switch.

 

 

Jeśli jeszcze nie odkryłeś gry, ponieważ jesteś fanem Nintendo i czekałeś na grę na swojej ulubionej konsoli, skorzystaj z naszej porównywarki, aby sprawdzić najlepsze oferty na klucze Hogwarts Legacy na Switch i przygotuj się na wizytę w Czarodziejskim Świecie od 14 listopada 2023 roku.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare