Instant Gaming EU
 
 

Hogwarts Legacy otrzymuje nową letnią aktualizację

Hogwarts Legacy otrzymuje nową letnią aktualizację

Hogwarts Legacy było jednym z największych hitów ubiegłego roku i zaskoczyło wielu fanów powieści o Harrym Potterze swoim unikalnym spojrzeniem na ich uniwersum. Nie opierając się zbytnio na historii młodego maga i mając ją jedynie jako inspirację, gra oferuje nieskończone możliwości przygody w czasach poprzedzających Pottera i jego przyjaciół. Różni bohaterowie, duża swoboda w prowadzeniu rozgrywki i rozległy świat pełen magii i mitycznych stworzeń do odkrycia wystarczyły, aby zadowolić fanów, ale gra oferuje również imponującą grafikę i szczegółowy system magii, który pozwala graczom używać nawet najpotężniejszych zaklęć.

Hogwarts Legacy stał się ulubioną grą wielu graczy, gdy tylko został wydany na PlayStation 5, Windows PC i Xbox Series X. Ponad rok później Avalanche Software zaskakuje fanów gry nową letnią aktualizacją, która jest już dostępna za darmo i dodaje nowe funkcje do Hogwarts Legacy na wszystkich platformach.

Tryb fotograficzny i nie tylko

Nowa letnia aktualizacja wprowadza do gry szereg nowości, ale najważniejszą z nich jest zupełnie nowy tryb fotograficzny. Gracze mogą teraz uchwycić swoje ulubione momenty w grze i edytować je, dodając różne efekty. Nie ma również możliwości zresetowania punktów talentów, ale za każdym razem będzie to kosztować sporą sumę złotych monet za punkt. Letnia aktualizacja odblokowuje również wiele wierzchowców i przedmiotów, które były dostępne tylko dla graczy PlayStation, dla każdego, kto posiada grę, bez względu na platformę, z której korzystasz, aby podróżować do Czarodziejskiego Świata. Aby uzupełnić nowości, nowa gama przedmiotów kosmetycznych inspirowanych ponurym więzieniem Azkaban jest teraz dostępna w Hogwarts Legacy.

 

 

Poza trybem fotograficznym, większość nowości jest niewielka, ale przyczyniają się one do urozmaicenia podróży w Hogwarts Legacy. Oczywiście, jeśli przegapiłeś jedną z najlepszych gier 2023 roku, możesz skorzystać z naszej porównywarki, aby znaleźć najlepsze zniżki na klucze do gry Hogwarts Legacy na wybraną platformę i zanurzyć się w świecie pełnym magii.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare