Hitman III: 5 minut rozgrywki w Dubaju

Hitman III: 5 minut rozgrywki w Dubaju

Ogłoszono to zaledwie kilka miesięcy temu, ale Hitman 3 już niedługo pojawi się w naszym domu. Premiera jest wyznaczona na 20 stycznia, więc nie będziemy musieli czekać zbyt długo, aby w niego zagrać. IO Interactive ujawniło już pewną ilość informacji na temat gry, w szczególności na temat różnych trybów i miejsc docelowych w grze. Niedawno odkryliśmy opening cinematic gry, w którym mogliśmy zobaczyć, że Lucas Gray, jeden z charakterystycznych bohaterów serii, będzie miał swoją rolę w Hitman 3.

Nowy film opublikowany przez Gameinformer pokazuje pierwsze pięć minut rozgrywki Hitman 3. Przygoda rozpocznie się od misji On the Top of the World, która zapewni zimny pot tym, którzy cierpią na zawroty głowy, gdyż przygodę rozpoczniemy bezpośrednio na szczycie zupełnie nowego wieżowca, gdzie właśnie odbywa się ceremonia jego poświęcenia. Będziesz miał dwa cele do wyeliminowania, a towarzyszyć Ci będą Diana i Gray. Poza gadżetami, które można zobaczyć w filmie, nie oferuje on nam żadnych nowych informacji na temat gry Hitman 3. Możemy jednak cieszyć się luksusową oprawą.

 

 

Z drugiej strony, felietony Game Informer ujawniają, że Hitman 3 będzie ostatnią odsłoną serii, przynajmniej na jakiś czas. To tylko połowa niespodzianki, biorąc pod uwagę, że IO Interactive ogłosiło w listopadzie ubiegłego roku, że będzie pracować nad kolejnym projektem, tym razem dedykowanym Agentowi 007. Trzeba przyznać, że praca nad tak słynną licencją jest dla studia ryzykowna, więc ma sens to, że chcą się całkowicie skupić na tym nowym przedsięwzięciu. Tymczasowo nazywa się on "Projekt 007" i ma nam zaoferować historię przywołującą początki najbardziej znanego szpiega na świecie. Fani serii Hitman mogą być również zainteresowani tym projektem.

Dopóki nie będzie on gotowy, będą mogli cieszyć się Hitmanem 3, który zakończy trylogię World of Assassination 20 stycznia.

55.59zł
Hitman 3
Hitman 3
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare