You are here
We also support
 
 
 
 

Pierwsze rozszerzenie do Hitmana 3 będzie dostępne w przyszłym tygodniu

Pierwsze rozszerzenie do Hitmana 3 będzie dostępne w przyszłym tygodniu
25 mar 2021, 15:00

Nie dość, że IO Interactive uporało się z problemami z importem lokacji z poprzednich gier z serii krótko po premierze Hitman 3, to jeszcze są już prawie gotowi do wypuszczenia pierwszego DLC do gry. Agent 47 będzie mógł rozpocząć nową przygodę już pod koniec tego miesiąca dzięki Seven Deadly Sins, siedmioczęściowemu rozszerzeniu, które zostało zapowiedziane wczoraj.

Jak sama nazwa DLC wskazuje, Seven Deadly Sins będzie się kręcić wokół tychże grzechów, zabierając graczy w głąb umysłu Agenta 47 i oferując nowe opcje rozgrywki, misje oraz przedmioty, które pozwolą dostosować ulubionego zabójcę do własnych potrzeb. Pierwszy epizod tego rozszerzenia skupi się na Chciwości, i zabierze Cię do Dubaju, aby ukończyć nową eskalację, The Greed Enumeration, w której złote monety będą śmiertelną pokusą. Dodatek będzie zawierał również strój do odblokowania dla Agenta 47, który sprawi, że będzie on wyglądał bardziej stylowo niż kiedykolwiek, a to za sprawą Rapacious Suit, Greedy Little Coin i The Devil’s Cane.

 

 

Akt 1: Chciwość ukaże się 30 marca na wszystkich platformach i będzie można go kupić oddzielnie lub jako część Kolekcji Siedmiu Grzechów Głównych w Hitman 3, kompilacji, która będzie zawierać wszystkie rozszerzenia o tematyce grzechów, gdy tylko staną się dostępne.

Jednak nie cała zawartość trafiająca do Hitman 3 będzie płatna, a ci, którzy nie chcą wydawać więcej pieniędzy na grę, będą mieli okazję podjąć nowe wyzwania dzięki nowym eskalacjom, kontraktom fabularnym i nieuchwytnym celom, które zostaną dodane do gry w nadchodzących miesiącach. W grze pojawią się również sezonowe wydarzenia, które gracze uwielbiali w poprzednich odsłonach serii Hitman.

Hitman 3 to bardzo solidna opcja, jeśli szukasz gry skradankowej i wygląda na to, że deweloper IO Interactive jest zaangażowany w wypuszczenie sporej ilości zawartości, która utrzyma grę świeżą przez jakiś czas.

  • CptAgnes

    Gry, rośliny i zwierzaki to moje pasje i hobby pielęgnowane na co dzień. Od szczurów, chomików, przez psy i koty. Każdą wolną chwilę spędzam na grach mobilnych, na pc i ps4. Połączenie pracy z jedną z zajawek polecam każdemu ^^

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się ×

Odpowiedz answering the message of

500 Pozostało znaków

Event Steelrising
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare