Kinguin advent rest
 
 

W Hitmanie 3 można wreszcie importować miejsca docelowe z poprzednich gier

W Hitmanie 3 można wreszcie importować miejsca docelowe z poprzednich gier

Hitman 3 został wydany miesiąc temu i jest jedną z głównych premier początku roku. Gra spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem, osiągając imponującą liczbę sprzedanych egzemplarzy, a nawet stając się największą cyfrową premierą franczyzy do tej pory. Zanim jednak ten sukces nastąpił, Hitman 3 przeszedł przez pewne kontrowersje związane bezpośrednio z faktem, że gra jest wyłącznością Epic Games na PC. Ta prosta informacja wystarczyła, aby zirytować niektórych graczy, ale stała się problemem, gdy IO Interactive ogłosiło, że importowanie plików z Hitman 1 i Hitman 2 do gry było bardziej skomplikowane niż się spodziewali, zwłaszcza w przypadku drugiej gry, która nie jest dostępna na platformie dystrybucji cyfrowej Epic Games. Studio już jakiś czas temu ogłosiło, że szuka rozwiązania tego problemu i zapewniło graczy, że nie będą musieli płacić za dostęp do tych poziomów.

Rozwiązanie zostało znalezione, ponieważ IO Interactive ogłosiło, że importowanie miejsc docelowych do Hitman 3 jest teraz możliwe.

Gracze na PC, którzy posiadają gry HITMAN 1 lub HITMAN 2 mogą teraz importować lokacje z tych gier do HITMAN 3 bez dodatkowych kosztów. Po zalogowaniu się na swoje konto IOI, gracze PC będą musieli wykonać prosty 3-stopniowy proces, aby zaimportować swoje lokalizacje do HITMAN 3.

Trzyetapowy proces importowania lokacji do HITMAN 3 na PC:

1. Przeczytaj instrukcję.

2. Sprawdź swoje konta

3. Zgłoś zawartość / zaimportuj miejsca docelowe

IO Interactive opublikowało na swojej stronie internetowej przewodnik, który pozwala przejść przez cały proces krok po kroku. Zaznaczono również, że treści powiązane z miejscami docelowymi noszą nazwę Access Pass. Aby zapoznać się z pełną procedurą, wystarczy wejść na tę stronę. A jeśli nie masz jeszcze Hitman 3, możesz znaleźć go w najlepszej cenie w naszej porównywarce.

 

 

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

72.76zł
Hitman 3
Hitman 3
Embark on the thrilling journey of Red Dead Redemption 2, where bravery and cunning lead through wild lands. Ready to defy the laws of the Wild West? Saddle up for an adventure filled with danger and redemption!
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare