Kinguin october campaign COM + BG
 
 

W Hitmanie 3 można wreszcie importować miejsca docelowe z poprzednich gier

W Hitmanie 3 można wreszcie importować miejsca docelowe z poprzednich gier
19 lut 2021, 19:00

Hitman 3 został wydany miesiąc temu i jest jedną z głównych premier początku roku. Gra spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem, osiągając imponującą liczbę sprzedanych egzemplarzy, a nawet stając się największą cyfrową premierą franczyzy do tej pory. Zanim jednak ten sukces nastąpił, Hitman 3 przeszedł przez pewne kontrowersje związane bezpośrednio z faktem, że gra jest wyłącznością Epic Games na PC. Ta prosta informacja wystarczyła, aby zirytować niektórych graczy, ale stała się problemem, gdy IO Interactive ogłosiło, że importowanie plików z Hitman 1 i Hitman 2 do gry było bardziej skomplikowane niż się spodziewali, zwłaszcza w przypadku drugiej gry, która nie jest dostępna na platformie dystrybucji cyfrowej Epic Games. Studio już jakiś czas temu ogłosiło, że szuka rozwiązania tego problemu i zapewniło graczy, że nie będą musieli płacić za dostęp do tych poziomów.

Rozwiązanie zostało znalezione, ponieważ IO Interactive ogłosiło, że importowanie miejsc docelowych do Hitman 3 jest teraz możliwe.

Gracze na PC, którzy posiadają gry HITMAN 1 lub HITMAN 2 mogą teraz importować lokacje z tych gier do HITMAN 3 bez dodatkowych kosztów. Po zalogowaniu się na swoje konto IOI, gracze PC będą musieli wykonać prosty 3-stopniowy proces, aby zaimportować swoje lokalizacje do HITMAN 3.

Trzyetapowy proces importowania lokacji do HITMAN 3 na PC:

1. Przeczytaj instrukcję.

2. Sprawdź swoje konta

3. Zgłoś zawartość / zaimportuj miejsca docelowe

IO Interactive opublikowało na swojej stronie internetowej przewodnik, który pozwala przejść przez cały proces krok po kroku. Zaznaczono również, że treści powiązane z miejscami docelowymi noszą nazwę Access Pass. Aby zapoznać się z pełną procedurą, wystarczy wejść na tę stronę. A jeśli nie masz jeszcze Hitman 3, możesz znaleźć go w najlepszej cenie w naszej porównywarce.

 

 

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare