Instant Gaming EU
 
 

Hitman 3 otrzyma w tym miesiącu sporo nowej zawartości

Hitman 3 otrzyma w tym miesiącu sporo nowej zawartości

Hitman 3 stał się pierwszym wielkim hitem 2021 roku, jeśli chodzi o gry wideo. Gra stworzona przez IO Interactive przyniosła zyski zaledwie kilka dni po premierze, a już sporo graczy zagrało w najnowszą odsłonę przygód Agenta 47. Twórcy gry chcą wykorzystać popularność gry i zaplanowali, że w lutym w Hitman 3 będzie pojawiać się jeszcze więcej zawartości.

Mapa rozjowu Hitman 3 na ten miesiąc została ujawniona wczoraj przez IO Interactive w nowym filmie, w którym Comunity Developer Clemens Koch opowiada o całej zawartości, która zostanie dodana do Hitman 3 w ciągu najbliższych kilku tygodni. Obejmuje ona serię eskalacji i kontraktów dla Agenta 47. Jednak po obejrzeniu filmów, w których niektórzy doświadczeni gracze byli w stanie przejść niektóre misje w Hitman 3 w zaledwie kilka sekund, spodziewamy się, że te misje stanowią większe wyzwanie.

The Baskerville Barney Escalation jest już dostępny w Hitman 3. Po niej, 11 lutego pojawią się kontrakty w Dubaju, a 18 lutego eskalacja The Sinbad Stringent. Kilka dni później, 23 lutego, kontrakty w Dartmoor, eskalacja The Gauchito Antiquity Deluxe oraz eskalacja The Proloff Parable Deluxe będą dostępne w grze. Wreszcie, The Deceivers będzie wymagało od was podróży do Sapienzy, aby zabić parę nieuchwytnych celów. Nowy patch, który naprawi pewne błędy w grze, powinien również pojawić się w ciągu najbliższych kilku tygodni, a twórcy mogą mieć jeszcze więcej niespodzianek w przyszłym miesiącu.

 

 

Jeśli nie masz jeszcze Hitman 3, a chciałbyś poznać historię jednego z najbardziej niebezpiecznych zabójców na świecie, możesz znaleźć najlepszą cenę na zakup gry w naszej porównywarce.

74.73zł
Hitman 3
Hitman 3
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare