Kinguin HP
 
 

Pojawił się opening cinematic z Hitman 3

Pojawił się opening cinematic z Hitman 3
15 gru 2020, 18:28

Został on ogłoszony na początku lata podczas konferencji Sony, a jego premiera szybko się zbliża. Mówimy o Hitman 3. Chociaż gracze PC byli nieco rozczarowani, gdy dowiedzieli się, że gra będzie tymczasowo ekskluzywna dla Epic Games Store, jak wiele innych gier w dzisiejszych czasach, Hitman 3 pozostaje bardzo wyczekiwaną grą.

Fani serii nie będą musieli długo czekać, ponieważ zakończenie trylogii World of Assassination ukaże się 20 stycznia 2021 roku. Sporo informacji na temat gry ujawniono do tej pory za pośrednictwem rozmaitych cinematików i filmów z rozgrywką, w tym z niektórymi z sześciu miejsc, które będą dostępne, jak Dubaj czy ostatnio Chongqing w Chinach. W dniu dzisiejszym został opublikowany nowy film z gry i jest on dość ważny, ponieważ jest to film otwierający Hitman 3.

 

 

Widzimy Agenta 47 w towarzystwie Lucasa Graya, jego antagonisty w pierwszej części trylogii, który najwyraźniej stał się sojusznikiem w walce ze wspólnym wrogiem, Opatrznością. Akcja zdaje się rozpoczynać w Arabii Saudyjskiej w miarę zbliżania się do Dubaju, który jest zdecydowanie jednym z ich celów w Hitman 3, ponieważ możemy również zobaczyć wieżowiec Burj Al-Ghazali. Jednak ten film skłonił niektórych fanów do zastanowienia, ponieważ Agent 47 nie jest tak naprawdę znany z pracy w zespole. Materiał filmowy może pozostawić otwartą możliwość współpracy w trybie wieloosobowym w grze. IO Interactive nie ujawniło żadnych informacji na ten temat, ale już jakiś czas temu ogłosili, że Hitman 3 nie będzie oferować możliwości gry wieloosobowej, więc najlepiej by było nie dać się temu zbytnio ponieść.

Hitman 3 będzie dostępny od 20 stycznia 2021 roku na PC, PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X/S. Najlepsze ceny można już znaleźć w naszej porównywarce.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Are you ready to travel to the Wizarding World in Hogwarts Legacy? - 62
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare