W Hitman 3 rozpoczął się Sezon Żądzy

W Hitman 3 rozpoczął się Sezon Żądzy

Pomimo tak sugestywnej nazwy, Sezon Żądzy nie ma absolutnie nic wspólnego z pożądaniem, a jest to po prostu właściwa nazwa dla nowej porcji misji i dodatkowej zawartości inspirowanej Siedmioma Grzechami Głównymi, która nadchodzi do Hitmana 3. Nowy sezon właśnie wystartował i będzie się rozwijał w ciągu najbliższych kilku tygodni, przynosząc nowy kontrakt eskalacji, nowy Nieuchwytny Cel, nowe stałe wydarzenie i wiele więcej. Zwiastun mapy rozwoju Sezonu Żądzy został opublikowany kilka dni temu i daje pewien wgląd w rodzaj zawartości, której możecie się spodziewać w Hitman 3, jeśli zdecydujecie się kupić to konkretne DLC osobno lub pełną Kolekcję Siedmiu Grzechów Głównych, która daje wam dostęp do Chciwości, Dumy, Lenistwa, Żądzy już teraz oraz Łakomstwa, Gniewu i Zazdrości w przyszłości.

 

 

Eskalacja Przydziału Żądzy zabierze Agenta 47 do Berlina, aby zebrać informacje na temat rzekomego tajemniczego wielbiciela i dowiedzieć się, jakie są jego zamiary wobec niego. Akcja toczyć się będzie w wytwornym klubie nocnym o wyjątkowym wystroju, a jeśli chcesz być ubrany odpowiednio do okazji, będziesz mógł odblokować czerwony, wężowy, Szkarłatny Garnitur, który będzie świetnie współgrał z Ukąszeniem Węża (The Serpent's Bite), potężnym ładunkiem wybuchowym oraz Językiem Węża (The Serpent's Tongue), śmiertelnie niebezpieczną kuszą załadowaną oślepiającymi rzutkami. Ale w tym sezonie na Hitman 3 pojawi się również darmowa zawartość. Marrakesh wszedł już do rotacji darmowych misji w Hitman 3 i będzie dostępny do 8 sierpnia. Jeśli szukasz innego rodzaju wyzwania, The Hearbreaker to nowy Nieuchwytny Cel, który będzie wymagał od Ciebie zabicia pewnego osobnika, którego nie chciałbyś, aby dołączył do Twojej rodziny. Wreszcie, The Dartmoor Garden Show to stałe wydarzenie dostępne za darmo dla wszystkich graczy Hitman 3 od 5 sierpnia. Po ukończeniu tego trzyetapowego wydarzenia odblokujesz kombinezon Summer Sightseeing Suit dla Agenta 47.

W miarę upływu Sezonu Żądzy, IO Interactive będzie wprowadzać do gry coraz więcej zawartości do Hitmana 3, w tym kolejne Nieuchwytne Cele, Polecane Kontrakty, dodatkowe lokacje i nie tylko.

 

 

Jeśli jeszcze nie odkryłeś ostatniej odsłony serii Hitman, najlepszą cenę zakupu Hitman 3 znajdziesz w naszej porównywarce.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Travel to the world of Valisthea and do whatever it takes to save your homeland in Final Fantasy XVI - 72
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare