Kinguin sept campaign COM + BG
 
 
 
 

Hitman 3 już przynosi zyski, a IO Interactive omawia nowe projekty

Hitman 3 już przynosi zyski, a IO Interactive omawia nowe projekty
28 sty 2021, 20:00

Niecałe dziesięć dni temu, Hitman 3, ostatnia część trylogii World of Assassination, została wydana. Gra była wyczekiwana przez wielu graczy od momentu jej ogłoszenia kilka miesięcy temu. Pomimo faktu, że Hitman 3 doświadczył pewnych problemów przed premierą, w szczególności ze względu na wyłączność Epic Games Store na PC i problemy z odblokowaniem, które mogło to spowodować dla zawartości Hitman i Hitman 2 w grze, w końcu został uruchomiony z wielkim sukcesem.

Hitman 3 ma nie tylko ocenę 87 na Metacritic, ale również wydaje się być komercyjnym sukcesem według dyrektora generalnego IO Interactive, Hakana Abraka, jak ujawnia w wywiadzie z GameIndustry.biz:

To była praca miłości pomiędzy naszymi fanami i wszystkimi w studio. Jako deweloper i wydawca jesteśmy niezmiernie dumni, że możemy powiedzieć, iż Hitman 3 już teraz przynosi zyski. Całkowite koszty projektu zwróciły się w mniej niż tydzień. To stawia nas w naprawdę dobrym miejscu i pozwala nam śmiało podążać naprzód z naszymi ambitnymi planami na kolejne projekty.

 

 

Wyniki sprzedaży Hitman 3 nie są jeszcze znane, ale biorąc pod uwagę powyższe wypowiedzi, nie ma wątpliwości, że firma radzi sobie bardzo dobrze. Jeśli chodzi o przyszłe projekty, o których wspomniał Hakan Abrak, wiemy już, że nie mówi on o serii Hitman. Niedawno dowiedzieliśmy się, że seria zostanie na jakiś czas odłożona na bok, a studio skupi się na innych projektach, w tym Project 007, czyli nadchodzącej grze o Jamesie Bondzie. Wygląda jednak na to, że IO ma jeszcze większe ambicje, ponieważ niedawno opublikowane oferty pracy ujawniły, że trwają prace nad kolejną grą. Abrak powiedział również, że będzie otwierać nowe studio w Szwecji, podwajając liczbę pracowników w tym procesie.

Czekając, aby dowiedzieć się, jakie są te wielkie projekty, które IO Interactive ma dla nas w sklepie, można dobrze się bawić grając w Hitman 3, który można znaleźć w najlepszej cenie na naszej porównywarce.

  • CptAgnes

    Gry, rośliny i zwierzaki to moje pasje i hobby pielęgnowane na co dzień. Od szczurów, chomików, przez psy i koty. Każdą wolną chwilę spędzam na grach mobilnych, na pc i ps4. Połączenie pracy z jedną z zajawek polecam każdemu ^^

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare