GTA V za darmo na Epic Games Store

GTA V za darmo na Epic Games Store

Nikt nie może zaprzeczyć, że to seria Grand Theft Auto sprawiła, że Rockstar Games jest jednym z najważniejszych twórców gier wideo. Seria odniosła ogromny sukces od pierwszego momentu premiery oryginalnej GTA, a każda inna gra przyczyniła się do uczynienia jej jeszcze bardziej legendarną. Kulminacją tego procesu jest GTA V, gra wydana w 2013 roku, którą nadal można zaliczyć do najpopularniejszych na całym świecie.

Jeśli jesteś jednym z tych, którzy jeszcze nie grali w tę grę lub chcesz grać w nią na innej platformie, musisz wiedzieć, że GTA V to nowa darmowa gra w Epic Games Store. Sklep twórców Fortnite zapewnia co najmniej jedną darmową grę każdego tygodnia każdemu, kto loguje się na platformie i odbiera jej kopię. Jedynym wymogiem jest posiadanie konta Epic Games, ale jeśli go nie masz, możesz je po prostu założyć za darmo. GTA V będzie bezpłatna przez ograniczony czas, a gdy zażądasz kopii, zostanie ona dodana do Twojej biblioteki i będziesz mógł ją pobrać i grać w nią tyle, ile zechcesz.

 

 

Ogłoszenie GTA V jako darmowej gry w tym tygodniu miało być niespodzianką. W rzeczywistości strona nadal tak to pokazuje, ale dzięki błędowi pojawiła się na bardzo krótko przed ujawnieniem, a jak to dzieje się w przypadku większości rzeczy w Internecie, niektórzy zrobili zrzuty ekranu jako dowód i zostało to ogłoszone przez kilka stron.

GTA V powinno także dać ci dostęp do GTA Online, wersji dla wielu graczy, która dodaje nowy świat możliwości już i tak ogromnej liczbie działań, które możesz przeżywać w grze podstawowej. Wszystko, co musisz zrobić, to odwiedzić Epic Games Store za kilka godzin i odebrać GTA V za darmo.

 

 

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you return to Sanctuary once more to fight against the denizens of Hell in Diablo 4? - 63
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare