Napad na Cayo Perico jest dostępny w GTA Online

Napad na Cayo Perico jest dostępny w GTA Online

Jednym z kluczy do sukcesu GTA Online jest ogromna ilość możliwości, jakie oferuje gra, jeśli chodzi o rzeczy do zrobienia. Nie tylko masz wszystkie treści zawarte w GTA V, ale od czasu premiery wersji online gry w 2013 r. włączono do niej znacznie więcej działań. Rockstar Games już od dłuższego czasu dodaje nowe napady i nowe lokalizacje i choć nie są one dokładnie potrzebne w grze, w której zwykłe przebranie obcego wystarczy, aby społeczność mogła zorganizować wojnę, dodatki są mile widziane.

 

 

GTA Online właśnie otrzymało nowy napad Cayo Perico, jeden z największych dodatków do tej pory w grze. Powinien to być wystarczający powód, aby wrócić do Los Santos po raz kolejny i oddać się życiu przestępcy. Tym razem celem jest tylko prywatna wyspa, która nadaje nazwę napadowi, luksusowe miejsce, w którym mieszka El Rubio, jeden z najważniejszych dealerów narkotyków w Los Santos. Rockstar wyraził się bardzo jasno, wyjaśniając napad:

„To do Ciebie należy znalezienie sposobu na włamanie się do Cayo Perico, jednej z najbezpieczniejszych prywatnych wysp na całym świecie, uniknięcie lub zneutralizowanie stacjonujących tam silnie uzbrojonych sił bezpieczeństwa i ucieczka z cennymi dowodami wraz z taką ilością sztuki, złota i pieniędzy z narkotyków, jaką możesz mieć przy sobie".

"Wybierz swoje narzędzia. Wybierz swoje podejście. Wybierz swoją załogę - lub nawet idź na nią zupełnie sam. Po prostu wróć do Los Santos w jednym kawałku."

Cayo Perico okaże się dość niebezpiecznym miejscem i czeka Cię jeden z najtrudniejszych napadów w Twojej karierze przestępczej w GTA Online. Jeśli chcesz odnieść sukces, możesz skorzystać z pomocy przyjaciół. Najważniejszą rzeczą jest zdobycie łupów i ucieczka żywcem. Sposób, w jaki poradzisz sobie z podziałem, będzie całkowicie zależał od Ciebie.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you return to Sanctuary once more to fight against the denizens of Hell in Diablo 4? - 63
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare