Epic Games bije rekordy i oferuje dwie nowe darmowe gry

Epic Games bije rekordy i oferuje dwie nowe darmowe gry

Często zapominamy, że Epic Games to nie tylko Fortnite. Nawet jeśli gra jest obecnie jedną z najpopularniejszych, firma nie stała się gigantem przez pstryknięcie palcami. Epic Games wyróżniało się szczególnie dzięki silnikowi, The Unreal Engine, którego piąta wersja została niedawno ujawniona, powodując całkiem niezłą sensację. Trzeba jednak przyznać, że Epic Games dosłownie zwielokrotniło swoje znaczenie od czasu premiery swojego launchera w 2018 roku, w szczególności dzięki temu, że oferuje darmowe gry prawie co tydzień.

W zeszłym miesiącu radzili sobie bardzo dobrze, oferując bezpłatne kopie Civilization VI, Borderlands, ARK: Survival Evolved, a zwłaszcza GTA 5, co pozwoliło firmie pobić rekordy połączeń użytkowników i spowodowało pewne problemy z ich obsługą ze względu na ogromną liczbę graczy, którzy próbowali dostać grę.

W tym tygodniu gry, które można zdobyć za darmo, nie są tak popularne, ale nadal są dość interesujące. Od dziś i przez cały tydzień możesz otrzymać AER Memories of OldStranger Things 3: The Game.

 

 

AER Memories of Old to gra przygodowa i eksploracyjna, w której wcielasz się w ptaka, pozwalając Ci odkrywać otwarty świat złożony z unoszących się wysp. Ale ten świat jest zagrożony przez ciemność, a ponieważ jesteś jednym z niewielu, który ma moc przekształcania się i latania po niebie w celu zbadania ruin starożytnych bogów, od Ciebie zależy ochrona świata, odkrycie jego tajemnic, rozwiązując zagadki.

 

 

Stranger Things 3: The Game to oficjalna gra oparta na tytułowej serii. Pozwoli Ci doświadczyć trzeciego sezonu Stranger Things z estetyką retro, która jest zgodna z serią. Możesz wcielić się w najbardziej emblematyczne postacie, a nawet odkryć nowe sceny, walcząc z siłami Drugiej Strony. Posiada również tryb kooperacji dla dwóch graczy.

AER Memories of OldStranger Things 3: The Game są dostępne za darmo już dziś i przez cały tydzień. Jak zwykle, aby się nimi cieszyć, wystarczy odwiedzić Epic Games Store i dodać je do swojej biblioteki.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare