Gracze GTA Online otrzymają w tym miesiącu specjalny prezent

Gracze GTA Online otrzymają w tym miesiącu specjalny prezent
4 maj 2020, 23:30

Wersja wieloosobowa Grand Theft Auto V nadal jest ulubioną wersją graczy, już kilka lat po jej wydaniu. Rockstar Games nieustannie dodaje więcej treści do GTA Online, a teraz daje graczom kolejną dobrą wymówkę, aby kontynuować grę. Jeśli zalogujesz się do gry w tym miesiącu, w ciągu siedmiu kolejnych dni do twojego konta Maze Bank zostanie dodane pół miliona dolarów. Powód? Tylko dlatego, że mogą!

Chociaż wielu graczy prawdopodobnie będzie miało dostęp do ogromnej ilości gotówki, jeśli grali w grę przez pewien czas i oszczędzali swoje zarobki, GTA Online oferuje graczom tak wiele rzeczy na wydanie ciężko zarobionej gotówki, że jest całkiem prawdopodobne, że tak wysoka suma jak ta, o której mówimy, wystarczy, aby rozjaśnić Twój dzień. Jeśli chcesz podążać za najnowszymi trendami w grze, możesz kupić sobie garnitur kosmitów i wziąć udział w trwającej właśnie wojnie. Możesz dołączyć do zielonych kosmitów i terroryzować innych graczy w grze uzbrojonych w broń białą lub fioletowych kosmitów i chronić przechodniów przed agresywnymi zielonymi kosmitami. Nawet jeśli nie chcesz wybrać strony, będziesz gotowy bronić się przed ich atakami i starać się uniknąć obrażeń ubocznych.

Jeśli chcesz zarobić dodatkową gotówkę za darmo, możesz także aktywować uwierzytelnianie dwuetapowe dla swojego konta GTA Online jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś. To da Ci kolejne pół miliona GTA dolarów całkowicie za darmo.

 


Ponadto, jeśli jeszcze nie grałeś w GTA Online, wystarczy odwiedzić nasz komparator i znaleźć najlepszą cenę zakupu Grand Theft Auto V. Będziesz miał dostęp do GTA Online za darmo, a jeśli zmęczy Cię tryb wieloosobowy, możesz nadal bawić się dobrze w trybie dla jednego gracza, który oferuje mnóstwo godzin zabawy w mieście Los Santos.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Grab your machete, Dead Island 2 zombies are underway! - 58
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare