Ghost of Tsushima jest ZŁOTY

Ghost of Tsushima jest ZŁOTY

Ghost of Tsushima, jedna z najbardziej oczekiwanych gier roku 2021, została ZŁOTA. Nie, to nie znaczy, że dostaniesz złote pudełko, jeśli kupisz fizyczną kopię gry, oznacza to po prostu, że twórcy uznali grę za ukończoną i gotową do masowej produkcji przed jej dystrybucją i uruchomieniem. Deweloper Sucker Punch potwierdził to na oficjalnym koncie Ghost of Tsushima na Twitterze i to naprawdę dobra wiadomość, ponieważ gra nie spóźni się na spotkanie z graczami 17 lipca.

 

 

Do tego ogłoszenia dołączono ocenę ESRB dla Ghost of Tsushima, która została oceniona jako M i uznana za odpowiednią tylko dla dojrzałych graczy (17+). Nic dziwnego, biorąc pod uwagę nagranie, które już widzieliśmy w grze i chociaż ERSB kładzie nacisk na wysoki poziom przemocy występujący w grze, wymieniając niektóre akty, takie jak rozczłonkowanie lub dekapitacja, zauważa również, że „gra przedstawia również odsłonięte pośladki mężczyzny kąpiącego się w gorącym źródle". Naprawdę nie możemy sobie wyobrazić, które z tych rzeczy były ważniejsze w momencie nadawania tej oceny dla Ghost of Tsushima. Jest oczywiste, że historia samuraja, który walczy w pojedynkę z całą armią najeźdźców na japońskiej wyspie Tsushima, będzie krwawa, mroczna i agresywna, więc ESRB tak naprawdę nikogo nie zaskoczy.

 

 

W każdym razie wszyscy gracze, którzy czekali przez kilka długich miesięcy na przygotowanie Ghost of Tsushima, są nieco bliżej przeżycia przygód Jina Sakai. Jeśli jeszcze nie zamówiłeś Ghost of Tsushima w przedsprzedaży, nie wahaj się odwiedzić naszej porównywarki w dowolnym momencie, aby znaleźć grę w najlepszej cenie.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Travel to the world of Valisthea and do whatever it takes to save your homeland in Final Fantasy XVI - 72
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare