Demo Resident Evil Village będzie dostępne znacznie dłużej

Demo Resident Evil Village będzie dostępne znacznie dłużej

Kiedy kilka tygodni temu ukazał się ostatni filmik prezentujący materiał z gry Resident Evil Village, towarzyszyła mu zapowiedź dema, które pozwoliłoby graczom doświadczyć nieco więcej przygody z survival horroru Capcom. Wszyscy Ci gracze, którzy z niecierpliwością czekają na premierę gry, mają nową okazję, aby spróbować swoich sił w ten weekend. Demo Maiden wystarczyło, aby wprowadzić w nastrój i zainteresować dużą liczbę graczy, zwłaszcza dzięki pojawieniu się Lady Dimitrescu. Następnie pojawiło się demo Village, które pozwoliło graczom poznać nieco bardziej miasto, które odwiedzimy w grze. Jest jeszcze ostatnie demo, które przez ograniczony czas da graczom dostęp zarówno do poziomu Village, jak i Castle.

 

 

Demo zaplanowane jest na ten weekend i będzie to pierwsze demo dostępne na kilku platformach. Poprzednie były dostępne tylko na PlayStation. Jedynym wymaganiem koniecznym do zagrania w demo jest możliwość uruchomienia gry, a zagrać w nie można na PlayStation, PC, Xbox i Stadia. Demo pozwala na grę tylko przez 60 minut, ale jest to więcej niż wystarczająco dużo czasu, aby zanurzyć się w tajemniczym i niebezpiecznym świecie Resident Evil Village. Pierwotnie miało być dostępne tylko przez 24 godziny, ale Capcom właśnie przedłużył ten czas o cały tydzień ze względu na ogromną ilość skarg od graczy.

 

 

Premiera Resident Evil Village zaplanowana jest na 7 maja, ale nie powinniście przegapić tej okazji i poświęcić godzinę swojego czasu na zagranie w ostateczne demo, jeśli chcecie doświadczyć tego, co gra ma do zaoferowania przed jej zakupem. Demo będzie dostępne od 1 do 9 maja w Ameryce Północnej i od 2 do 10 maja w Europie. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz znaleźć najlepszą cenę zakupu Resident Evil Village w naszej porównywarce.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

  • Oficjalna strona : RE Village
  • Kategorie : Akcja , Horror
  • Edytor : Capcom
  • Deweloper : Capcom
  • Tryby : Solo
  • Data wydania : 6 maja 2021
Are you prepared to step onto the pitch in EA Sports FC 24, where victory is just a goal away and the thrill of the game knows no bounds? Get ready for the ultimate football experience. Are you up for the challenge?
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare