Resident Evil Village: Lady Dimitrescu zachęciła fanów

Resident Evil Village: Lady Dimitrescu zachęciła fanów

Minęło już ponad dziesięć dni od Resident Evil Showcase, gdzie odkryliśmy wiele nowych informacji na temat Resident Evil Village. Tego samego dnia Capcom udostępnił również demo Maiden, które pozwala wczuć się w klimat Resident Evil Village bez psucia historii, gdyż nie jest bezpośrednio związane z fabułą gry.

Po prezentacji i zdjęciach, które zostały przy tej okazji pokazane, wygląda na to, że gracze znaleźli już swoją ulubioną postać w grze. Rzeczywiście, na poniższym filmie, postać Lady Dimitrescu zrobiła mocne wrażenie. W towarzystwie swoich wampirycznych córek, wielka dama w rekordowym czasie podbiła serca graczy oczekujących na Resident Evil Village. W Internecie pojawiła się niezliczona ilość fan artów i cosplayów tej postaci. Stała się tak popularna, że Capcom wydał nawet oświadczenie na jej temat. Wypowiedział się w nim Tomonori Takani, dyrektor kreatywny gry.

 

 

Odpowiedział on również na pytanie, które zadawali wszyscy fani. Wygląda na to, że Lady Dimitrescu nie jest mała. Jak możemy zobaczyć na filmie, wydaje się być znacznie wyższa od swoich córek, a nawet ma pewne problemy z przejściem przez niektóre drzwi, ponieważ ma 2,9 m (wliczając kapelusz i wysokie obcasy). Oprócz jej niezwykłego wzrostu, wydaje się, że ma bardzo ostre pazury, które jak dotąd nie przeszkadzają fanom w próbach dowiedzenia się o niej czegoś więcej.

 

 

Na to jednak trzeba będzie poczekać do 7 maja, kiedy to Resident Evil Village zostanie wydany. Jak zwykle, grę w najlepszej cenie znajdziecie w naszej porównywarce.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare