Instant Gaming EU
 
 

Resident Evil RE-Verse nie ukaże się w tym miesiącu

Resident Evil RE-Verse nie ukaże się w tym miesiącu

Spora liczba graczy czekała na premieręResident Evil Re-Verse w tym miesiącu. Pomimo tego, że to multiplayerowe doświadczenie powinno być zawarte w Resident Evil Village w momencie premiery, doznało ono kilku opóźnień, ale wydaje się, że najnowsze jest najbardziej znaczące. Capcom właśnie potwierdził, że stan Resident Evil Re-Verse jest obecnie bardzo daleki od tego, co chcieli osiągnąć. Oczywiście wiele z tego wynika z licznych skarg, które otrzymali od graczy podczas różnych faz testowych, które miały miejsce w ciągu ostatnich kilku tygodni. Dlatego też premiera gry została opóźniona do 2022 roku.

 

 

Nie ma to raczej żadnego wpływu na Resident Evil Village, ponieważ ostatnia odsłona popularnej serii survival-horrorów sprzedała się już w ponad 4,5 mln egzemplarzy, a gracze wydają się być całkiem zadowoleni z rozgrywki. W rzeczywistości większość osób, które wypróbowały grę, wydaje się niecierpliwie czekać na premierę pierwszego DLC. Dla fanów serii nie może to być zaskoczeniem, ponieważ Resident Evil zawsze był grą przeznaczoną głównie dla jednego gracza. Co prawda ostatnia odsłona Resident Evil 3 zawierała asymetryczny multiplayer Resident Evil Resistance, w którym kilku Ocalałych musiało uciec z placówki kontrolowanej przez złego Masterminda, ale zawsze był on postrzegany raczej jako doświadczenie poboczne niż główna część Resident Evil.

Nie ma konkretnej daty premiery Resident Evil Re-Verse, ale jeśli kupiłeś fizyczną kopię Resident Evil Village, powinieneś przechowywać w bezpiecznym miejscu dołączony do niej kod do pobrania Resident Evil Reverse. Jeśli go zgubisz, będziesz miał problemy z uczestniczeniem w rozgrywce wieloosobowej w późniejszym czasie.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare