Zwiastun fabularny Resident Evil Village jest już dostępny!

Zwiastun fabularny Resident Evil Village jest już dostępny!

Capcom ma na swoim koncie całkiem udaną historię jako producent i wydawca gier wideo, ale nie da się zaprzeczyć, że Resident Evil jest jedną z jego najpopularniejszych serii. Tytułów z serii na przestrzeni lat namnożyło się mnóstwo, a wraz ze zbliżającą się premierą Resident Evil Village rośnie liczba fanów, którzy wykazują zainteresowanie nową odsłoną. Prawdziwym hitem było demo Maiden, które pozwoliło graczom poznać klimat głównej gry, nie zdradzając przy tym zbyt wiele na temat samej fabuły. Teraz mamy okazję dowiedzieć się więcej o głównym wątku fabularnym w Resident Evil Village dzięki nowemu materiałowi wideo, który został opublikowany wczoraj.

 

 

Filmik ten jest mocno skoncentrowany na narracji i potwierdza pewne aspekty historii, o których wspominały wcześniej dostępne informacje. Pierwszym z nich jest to, że w wiosce, w której rozgrywa się akcja, dzieją się dziwne rzeczy i jest to bezpośrednio związane z mieszkańcami pobliskiego zamku, głównie Lady Dimitrescu i jej rodziną. Mieszkańcy wioski, lub to, co z nich zostało, wydają się być ścigani przez potwory, a wszystko w filmie krzyczy, że Resident Evil Village będzie "historią o wampirach". Jednak zaangażowanie wszechobecnej korporacji Umbrella zapewne doda nieoczekiwanych zwrotów akcji do fabuły, która dopiero zostanie odkryta.

Mimo wszystko, materiał filmowy pokazuje również, że Resident Evil Village będzie się znacznie różnić od Resident Evil 4, mimo że obie gry przenoszą nas do dość odizolowanej wioski w Europie. Dla tych, którzy wolą podejście do gry bardziej skoncentrowane na walce, Capcom potwierdził, że tryb Mercenaries powróci w Resident Evil Village. Jeśli więc szukasz szybkiej i emocjonującej akcji, będziesz mógł skupić się na zabijaniu potworów, nie przejmując się fabułą.

 

 

Liczba funkcji i trybów rozgrywki w Resident Evil Village wciąż rośnie i w tym tempie może stać się jedną z największych gier z serii. Będziemy musieli poczekać do 7 maja, aby dowiedzieć się wszystkiego o grze i zagrać w nią na PC, PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X/S, ale wygląda na to, że będzie ona pełna zawartości.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

  • Oficjalna strona : RE Village
  • Kategorie : Akcja , Horror
  • Edytor : Capcom
  • Deweloper : Capcom
  • Tryby : Solo
  • Data wydania : 6 maja 2021
Are you prepared to step onto the pitch in EA Sports FC 24, where victory is just a goal away and the thrill of the game knows no bounds? Get ready for the ultimate football experience. Are you up for the challenge?
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare