Kinguin october campaign COM + BG
 
 

Otwarta beta Resident Evil RE: Verse jest już dostępna

Otwarta beta Resident Evil RE: Verse jest już dostępna
21 kwi 2021, 15:00

Gdy wydano Resident Evil 3, Capcom zastosowało zupełnie nowe podejście do serii Resident Evil, dodając do niej tryb wieloosobowy. Myśleliśmy, że Resident Evil: Resistance ma być samodzielną grą, w której wcielimy się w grupę ocalałych uwięzionych w odizolowanej placówce przez zły umysł. Gra została zapowiedziana jako wieloosobowe, kooperacyjne, asymetryczne doświadczenie, w którym ocaleni będą musieli uciec z więzienia, zanim inny gracz wcielający się w rolę złego mistrza zdoła ich powstrzymać. Resident Evil: Resistance został bardzo ciepło przyjęty przez graczy, ale ostatecznie wydano go jako dodatek do remake'u Resident Evil 3. To samo dzieje się z Resident Evil RE: Verse, który będzie dodatkowym trybem rozgrywki dla nadchodzącej gry Resident Evil Village.

 

 

W Resident Evil RE: Verse grupa graczy będzie walczyć ze sobą na śmierć i życie w 5-minutowych meczach. Gracz wybiera postać, a następnie przechodzi do eksploracji danej lokacji, próbując znaleźć broń, aby pokonać wrogów, utrzymać się przy życiu i zdobywać punkty w tym procesie. Ale w Resident Evil: RE: Verse jest coś więcej niż tylko zwykła strzelanina. Za każdym razem, gdy gracz zginie, powróci do gry przemieniony w potężną broń biologiczną, która będzie próbowała się zemścić.

 

 

Mechanika rozgrywki w Resident Evil RE: Verse wydaje się być dość prosta, ale macie możliwość wypróbowania gry na własnej skórze. Dostępna jest otwarta beta, która już dziś pozwoli Wam cieszyć się grą za darmo. Jedyne wymagania, jakie trzeba spełnić, to posiadanie CAPCOM ID, które można założyć za darmo, oraz możliwość uruchomienia gry na swojej platformie. Resident Evil RE: Verse otwarta beta jest obecnie dostępna na PlayStation 4, Xbox One i PC. Zakończy się 22 kwietnia 2021 roku o godzinie 8:00 rano polskiego czasu, więc musicie się pospieszyć, jeśli nie chcecie jej przegapić.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare