Instant Gaming EU
 
 

Demo Resident Evil Village jest już dostępne

Demo Resident Evil Village jest już dostępne

Wczoraj odbył się Resident Evil Showcase i towarzyszyło mu kilka niespodziewanych ogłoszeń dotyczących gry. Najważniejszym z nich jest wydanie darmowego dema Resident Evil Village, które jest już dostępne na PlayStation 5. Ta wersja demonstracyjna, pod nazwą Maiden, zawiera unikalną zawartość i pozwala wcielić się w inną postać niż Ethan. W wersji demonstracyjnej musisz uciec z lochów zamku i chociaż nie ma tam walki, wystarczy, aby dowiedzieć się więcej o atmosferze Resident Evil Village. Oferuje ono doświadczenie odrębne od głównej gry.

 

 

Jednak Capcom nie zapomniał o tych fanach Resident Evil, którzy nie posiadają PlayStation 5. Wygląda na to, że drugie demo Resident Evil Village jest obecnie w trakcie tworzenia i będziemy mogli w nie zagrać wiosną tego roku. Niewiele informacji zostało ujawnionych na temat tego nowego demo i nie wiemy jeszcze, czy będzie ono zawierało inne samodzielne doświadczenie, takie jak Maiden, czy też będzie to coś zupełnie innego, co pokazuje rozgrywkę w głównej grze. To, co już wiemy, to fakt, że drugie demo Resident Evil Village trafi na wszystkie platformy i to jest naprawdę dobra wiadomość. Oczywiście, demo powinno być dostępne przed 7 maja 2021 roku, ponieważ jest to data wydania Resident Evil Village na PC, PlayStation 4, Xbox One i konsolach nowej generacji.

Jeśli Resident Evil jest jedną z Twoich ulubionych serii gier wideo, być może zechcesz wziąć udział w nowym projekcie o nazwie Resident Evil Re: Verse. Jest to wieloosobowe doświadczenie, które sprawi, że bohaterowie serii Resident Evil zmierzą się w deathmatchach z gatunku survival horror. Pierwsza zamknięta beta Resident Evil Re: Verse rozpocznie się jeszcze w tym miesiącu i będzie można w nią grać na PlayStation 4 i Xbox One. Wszystkie szczegóły dotyczące zamkniętej bety można znaleźć na stronie pod tym adresem.

 

 

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare