Instant Gaming EU
 
 

Deathloop będzie gwiazdą kolejnego State of Play

Deathloop będzie gwiazdą kolejnego State of Play

W ciągu ostatnich kilku dni pojawiły się plotki, które wskazywały na ten tydzień jako ten wybrany przez Sony, na świętowanie kolejnego State of Play. Bez względu na to czy posiadacie PlayStation 5 czy PlayStation 4 jest to jedno z najciekawszych wydarzeń w roku, ponieważ prezentuje gry i nowości, które pojawią się na platformach Sony w najbliższych miesiącach. Tym razem plotki okazały się prawdziwe i Sony właśnie potwierdziło, że nowe State of Play odbędzie się w czwartek, 8 lipca o godzinie 14:00 PT. Potrwa ono około 30 minut i jeśli interesujecie się grą Deathloop to nie powinniście go przegapić, gdyż to właśnie ona będzie głównym bohaterem tego State of Play.

Nadchodząca gra multiplayer od Arcane Studios i Bethesdy jest w centrum uwagi od jakiegoś czasu, ponieważ wprowadzi dość oryginalną mechanikę rozgrywki. Główny bohater w Deathloop to zabójca, który utknął w pętli czasowej, która uwięziła go na wyspie. Jedynym sposobem na wydostanie się z niej jest pozbycie się kilku celów, ale nie będzie to takie proste, ponieważ na wyspie znajduje się inny zabójca, który będzie próbował Cię załatwić. Za każdym razem, gdy zginiesz lub nie uda Ci się osiągnąć celu, dzień się resetuje i zaczynasz wszystko od początku, ale zachowujesz swoje wspomnienia. Dlatego też będziesz musiał wykorzystać zdobytą wiedzę i planować swoje ruchy aż do momentu, w którym uda Ci się opracować i zrealizować strategię, która pozwoli Ci uciec z pętli.

 

 

Oczywiście, Deathloop nie będzie jedyną grą obecną w State of Play, ale według Sony, nie należy się spodziewać informacji o żadnym z głównych tytułów nadchodzących na konsole PlayStation, w tym nowych God of War i Horizon Forbidden West. Jesteśmy jednak pewni, że podczas imprezy nie zabraknie niespodzianek, o których poinformujemy Was do końca tygodnia.

30.45zł
Deathloop
Deathloop
  • Oficjalna strona : Deathloop
  • Kategorie : Gry akcji , Przygodowe
  • Edytor : Bethesda Softworks
  • Deweloper : Arkane Studios
  • Tryby : Solo, Multiplayer
  • Data wydania : 13 września 2021
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare